פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   נגמר הכסף? הבת של מדונה מוכרת את בגדיה בחנות יד שנייה

   לא ברור אם מדובר במיתון, נפילה כלכלית או סתם חינוך טוב - כך או כך בתה של המלכה האם נצפתה כשהיא מוכרתאת הבגדים שלה בחנות יד שנייה תמורת סכום זעום. וואלה! סלבס ילדה חומרנית

   נגמר הכסף? הבת של מדונה מוכרת את בגדיה בחנות יד שנייה

   זוכרים את השיר של מדונה 'ילדה חומרנית'? אז נראה שעכשיו המלכה האם לימדה את הבת שלה, לורדס ליאון, דבר או שניים על איך חוסכים כסף, או יותר נכון איך עושיםנ כסף בקלות וללא הרבה מאמץ. רוצים לדעת איך?

   רוצים עוד רכילות?
   תסמונת שחקן כדורגל: מאור שוויצר והחברה נפרדו
   לוהט במטבח: אייל שני חוזר לעבוד אחרי הפציעה הקשה

   לורדס (splash)
   יאללה, כמה כסף אני הולכת להרוויח!

   בזמן שאתם עושים נקיון ארונות ומעבירים את הבגדים לאחים, אחיות, בני דודים או סתם משחקים אותה נשמות טובות ושולחים את הבגדים לתרומה - הבת של אחת הזמרות היותר עשירות בעולם מעדיפה להפוך את הבגדים היוקרתיים שלה לעסק משגשג ולהרוויח מהם קצת כסף.

   לורדס (splash)
   מה עשר דולר?! קניתי את זה ב-200!

   אז לא, לא מדובר על ליין הבגדים שלה ושל אמה, אלא על מכירת הבגדים לחנות יד שנייה. כן, הגברת לורדס ליאון, נכנסה בתחילת השבוע לחנות בגדי יד שנייה כשבידיה שק עמוס בבגדים יוקרתיים ופשוט החלה לתמכר אותם ביחד עם המוכרת במקום.

   לורדס (splash)
   אמא תהיה מרוצה מהצ'ק!

   בסיום העסקה המשתלמת, יצאה הגברת ליאון כשבידיה צ'ק, שיכנס הישר לחשבון הבנק שלה ויהפוך אותה לקצת יותר עשירה ואת אמא מדונה לקצת יותר מאושרת על החינוך הטוב שהעניק לבתה הבכורה. אז פתאום יש לכם חשק לקנות בחנות יד שנייה?

   הדבר היחיד שוואלה! סלבס מכרה בחנות יד שנייה הוא הבתולים שלה. וזה רק כי אין חנות יד עשירית.

   מה דעתכם