פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   ליידי גאגא אוכלת פיצה ושולפת פטמה

   רגע אחרי שסיימה לחגוג באפטר פארטי של עצמה, הגברת המטורללת הרגישה שחסר לה משהו בבטן, אז היא עצרה בפיצריה הקרובה ולקחה מגש, לא לפני שנתנה גם לצלמים מטעמים בצורת הפטמה שלה. וואלה! סלבס פפרוני

   ליידי גאגא אוכלת פיצה ושולפת פטמה

   עצרו את הכל! ליידי גאגא רעבה. ולא, גאגא לא מאמינה ב'לשלוח את אחד המאבטחים/עוזרים אישיים/סתם אנשים שיעשו בשבילה הכל', בטח לא שיש עדר של צלמי פפראצי שמחכים לה מחוץ לוואן. או יותר נכון, בטח לא שיש עדר צלמים מחוץ לוואן ואת לובשת ג'קט בלי שום פיסת בד מתחתיו.

   ליידי גאגא (splash)
   רעבה מאמי?

   גאגא, שסיימה עוד הופעה מוצלחת בניו יורק ומשם המשיכה לאפטר פארטי שאירגנה לכבודה ולכבוד האגו הגדול שלה - יצאה מבושמת מהמקום והרגישה שהיא חייבת משהו בשביל להוריד את כמויות האלכוהול שזורם לה בווורידים.

   ליידי גאגא (splash)
   חומה!

   רגע לפני שהיא נכנסת למיטה ומודה לאל על הכישרון שלה, עצרה אם כל המפלצות בפיצריה הקרובה והודתה לבעלים על המגש המפנק שהכין לה. אממה, שום יציאה של הגאגא לא יכולה להסתיים בלי סקנדל קטן, נכון?

   ליידי גאגא (splash)
   אופסי!

   במתכוון או שלא, הזמרת המטורללת יצאה מהמקום כשהיא אוחזת בידה האחת את המגש הלוהט, בזמן שהיא מנסה להסתיר את פניה בידה השנייה. הבעיה הקטנה: אין אף יד שתסתיר את הפטמה הסוררת שלא מצאה מקום מסתור תחת הג'קט החשוף. יאללה מאמי, קיבלת את תשומת הלב שלך - אפשר להמשיך הלאה.

   וואלה! סלבס חושפת פטמה רק כשהיא אוכלת שווארמה וסביח. טוב נו, גם פלאפל וחריימה.

   מה דעתכם על הפרובוקציה של הגאגא? רכלו לנו בפייסבוק

   ליידי גאגא (splash)
   נראה שגם הפטמה שלך רעבה. לתשומת לב!