פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   יוצאי "הכוכב הבא" שמצאו אהבה!

   מי אמר שתחרות שירה היא מתכון למרפקים, ריבים על סולואים ומי יבלה זמן רב מול המראה? מתברר שהיא גם מקום למצוא אהבת אמת, אז מי שני הפליטים שמצאו נחמה האחד בזרועות השנייה? וואלה! סלבס אילן יוחסין

   אביה שושני משה דץ (יח"צ , ליאור פינקסון)
   מאשר את החברה החדשה? משה דץ עם אביה שושני ועומר דץ (צילום: ליאור פינקסון)

   איך רירי אמרה פעם? "מצאתי אהבה במקום ללא תקווה". אז אולי לילדה הרעה היה פחות מזל בענייני אהבה (היי, כריס בראון), אבל לזמרת הישראלית, אביה שושני, יש קצת יותר מזל בכל מה שקשור למציאת אהבה.

   שושני, בוגרת תוכנית הראליטי "הכוכב הבא", היתה אחת מארבעת הפיינליסטים שהגיעו לגמר התוכנית המצליחה. אז אמנם היא לא זכתה במקום הראשון ולא ייצגה את ישראל באירוויזיון, אבל היי, לפחות היא יצאה עם פרס תנחומים שווה במיוחד - חבר חתיך, מוכשר ומיוחס.


   רוצים עוד חדשות חמות?

   אורנה דץ אביה שושני (יח"צ , ליאור פינקסון)
   באו לפרגן. עידן יניב, דץ,שושני, אורנה דץ ומורן מזור

   על פי מקורבים לזמרת בת ה-20, היא מנהלת בימים אלו זוגיות עם יוצא נוסף של התוכנית - עומר דץ, המוכר לכם יותר כבנם הבכור של צמד אושיות הבידור אורנה ומשה דץ. השניים, שמכירים כבר מספר שנים, מאז החלו לשרת יחד בלהקה הצבאית, בילו שעות מאחורי הקלעים בתחרות המוזיקה אליה נרשמה שושני תודות לדץ הצעיר.


   אמש, השניים כבר הוציאו לאור את הזוגיות שלהם החוצה באירוע ההשקה של הסינגל החדש של הזמרת בתיאטרון תמונע, לשם הגיע דץ הצעיר בליווי הוריו המפורסמים. מי אמר הצהרת כוונות ולא קיבל?

   וואלה! סלבס יצאה במסע חיפוש כלל ארצי במטרה לחפש את השווארמה שנגבה לה!

   אביה שושני (יח"צ , ליאור פינקסון)
   פגוש את ההורים. משה דץ ואביה שושני

   אורנה דץ (יח"צ , ליאור פינקסון)
   תגידי, רק הזמן אצלך עוצר מלכת? אורנה דץ
   אביה שושני (יח"צ , ליאור פינקסון)
   אביה שושני בהופעה