פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   אנריקה איגלסיאס נפצע והמשיך להופיע

   חתך ביד? איבוד דם? הצחקתם את הלטינו הלוהט, כי כל אלו לא יעצרו את אנריקה איגלסיאס מלהמשיך את ההופעה שלו במקסיקו - כשרק חתיכת בד מנסה למנוע את הדימום הרב. וואלה! סלבס גבר גבר

   אנריקה איגלסיאס (צילום מסך , אינסטגרם)
   אאוצ'! אנריקה איגלסיאס (טוויטר)

   כל אמן יסכים שלא נעים להיפצע, בטח לא במהלך הופעה, אבל כולם (או לפחות רובם), גם יגידו לכם ש"ההופעה חייבת להימשך" (טוב נו, באנגלית זה באמת נשמע טוב יותר) - תשאלו את ביונסה שהשיער שלה נתקעה במאוורר או את בריטני ספירס שנקעה לאחרונה את הרגל שלה. גם אנריקה איגלסיאס יודע את זה.

   הזמר הלוהט, שהגיע להופעה במקסיקו, ניסה במהלך אחד השירים לתפוס בידיו מטוס קטן שאמור לצלם מהאוויר. אממה, לצערו של איגלסיאס, המבצע לא הסתיים בהצלחה, שכן המטוס, שמופעל על ידי שלט רחוק, חתך את ידיו והותיר אותו מדמם על הבמה באמצע ההופעה.

   אנריקה איגלסיאס (צילום מסך , אינסטגרם)
   ההצגה חייבת להימשך!

   אך אל דאגה, כי לא אחד כמו הלטינו ההורס ייתן לתאונה מצערת שכזו לפגוע במהלך ההופעה, וכך, למרות שקיבל המלצה מהחובש שהיה במקום, להפסיק את ההופעה - סרב אנריקה ועלה חזרה לבמה שתחבושת חבושה סביב ידו, בניסיון לעצור את הדימום הרב.

   "במהלך ההופעה, אנריקה בדרך כלל תופס את המטוס הקטן שמשמש לצילומי אוויר, על מנת לצלם את הקהל שלו", מסר הדובר של הזמר, "משהו השתבש וקרתה לו תאונה מצערת. הוא החליט לעלות ולהמשיך להופיע במשך חצי שעה נוספת, בזמן שהדימום המשיך במהלך ההופעה. בסיום ההופעה הוא מיהר לשדה התעופה, שם חיכה לו אמבולנס ומיד לאחר מכן הוא עלה על מטוס ללוס אנג'לס, על מנת לראות מומחה".


   וואלה! סלבס חותכת את היד פעם בשבוע, בעיקר כשהיא רעבה ומנסה להכין אוכל.