פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   לינדזי לוהן מתאסלמת

   התמכרות לאלכוהול? התמכרות לסמים? משיכה לבני מינה? נראה שכוכבת הטראש האמריקאית מצאה את התשובה לכל הבעיות שלה -עכשיו היא מתקרבת לדת האיסלאם ואף מסתובבת עם ספר קוראן. וואלה! סלבס קוראת בקפה

   לינדזי לוהן (splash)

   נראה שלינדזי לוהן סוף סוף מצאה את האור בקצה המנהרה, את התשובה לכל השאלות הקשות, את שביל מרצפות הזהב שיוביל אותה לחיים טובים, שלווים ומלאי רוגע וקבלה - כן, לינדזי לוהן מתקרבת לדת האיסלאם בתקווה למצוא תשובות לכל השאלות הקשות.

   אחרי שנכנסה ויצאה ממכוני גמילה כמו שוואלה! סלבס נכנסת ויוצאת מחנות ממתקים, ואחרי שהספיקה לשכב עם לא מעט כוכבי הוליווד (וגם איזו כוכבת או שתיים), עכשיו הבלונדה הטראשית מהוליווד מחפשת את עצמה. איפה? בדת האיסלאם.

   רוצים עוד רכילות?
   עייפה על השטיח האדום: מה קרה לבר רפאלי?
   האח הגדול? "לא מעניין אותי לראות אנשים מגרדים במפשעה"

   לינדזי לוהן (splash)

   בתחילת השבוע, נצפתה לוהן כשהיא יוצאת ממרכז ילדים, שם היא מבצעת את עבודות השירות שלה, כשהיא אוחזת בספר הקדוש של דת האיסלאם. כן, אותו ספר שמאמין שהחיים טובים יותר ללא שתיית אלכוהול. אירוני משהו, לא?

   לינדזי לוהן (ספלאש)
   אולי זה מה שיציל אותך?

   זו אינה הפעם הראשונה שהגברת לוהן מתעניינת בדתות אחרות שהן לא דת הנצרות עליה חונכה וגודלה. בשנות הבגרות שלה, כשהיתה בשיא הקריירה שלה, הסתובבה לינדזי עם חוט אדום והראתה סימניי התעניינות בקבלה, אותה דת בה מאמינה באדיקות המלכה האם - מדונה.

   לינדזי לוהן, פלייבוי (סריקה , מגזין פלייבוי)
   מה באיסלאם יגידו על זה מאמי?

   לא ברור אם מדובר בשיגעון חולף או שמא בתחילתה של דרך חדשה, כך או כך - יהיה נחמד לראות את הילדה הרעה של הוליווד, זו שרגילה להתסובב עם חצאיות מיני וחולצות שמכסות רק את הפטמות, מסתירה את פניה עם בורקה.

   הספר היחיד שוואלה! סלבס מסתובבת איתו, הוא ספר המתכונים של רות סירקיס. חולההה עליה!!

   לינדזי לוהן (צילום מסך , מתוך הסרט "The Canyons")
   או על זה?