פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   משה דץ חוגג לאישה של חייו

   האיש, האגדה והתלתלים - יצא לחגוג את יום הולדת של האישה החשובה של חייו. לא מדובר באורנה ולא בכבשה שושנה. על הדרך, דץ הצליח לגרום לצלם לרייר על עצמו. וואלה! סלבס בת הים הקטנה

   משה דץ (ניר פקין)
   אפשר תוספת חריף? משה דץ

   וואלה! סלבס כמעט שחבטה את ראשה ברצפה, כשראתה את משה דץ לועס משהו חשוד בפיו. תחילה הייתה בטוחה שדץ כעס על הכבשה שושנה, הפשיט את עורה וצלה אותה בגריל - אבל אחרי בירור מעמיק, אפשר לנשום לרווחה, כוכבת הילדים השעירה (לא זאת, השנייה), חיה, בריאה, נושמת ופועה.

   דץ נתפס בעדשתו של צלם הפפארצי האמיץ והרעב של וואלה! סלבס, בזמן לאנץ' אינטימי ומשפחתי של דץ ובני משפחתו. זה כלל את אמו האהובה, שהגיעה לנמל תל אביב כדי לחגוג את יום הולדתה. מזל טוב!


   רוצים עוד חדשות חמות?
   קמפיין האופנה החדש של בר רפאלי\
   החופשה המפנקת של רותם סלע והבעל
   בראדלי קופר התמזמז עם האקסית של רונאלדו, אבל חזר הביתה עם דיקפריו

   משה דץ (ניר פקין)
   טעים לך?

   אחרי שנים על גבי שנים של חגיגות ימי הולדת לילדים, מסיבות והופעות, נראה שדץ הבין שכדי לחגוג לאשה החשובה של חייו יום הולדת - הוא צריך להשקיע בקצת יותר מליצן, עוגה ונרות. כלומר, לארגן לה ארוחה משפחתית עם האנשים היקרים לה מכל.

   דץ ארז את המשפחה ונסע למסעדת "בני הדייג", לארוחה שקטה ונינוחה, עד שכאמור הגיע הצלם והרס את האידיליה המשפחתית. אחרי ששם לב שמתקתקים על משפחתו יצא דץ החוצה, מחויך ושמח כדי להעניק לצלם את הפריים הנחשק. לוואלה! סלבס נותר לשאול - איפה, איפה, איפה, איפה העוגה?


   וואלה! סלבס אכלה בצהריים את הלב שלה.

   משה דץ (ניר פקין)
   חייב תוספת פחמימה
   משה דץ (ניר פקין)
   איך אני אוהב חריף
   משה דץ (ניר פקין)
   צלם רוצה ביס?
   משה דץ (ניר פקין)
   איפה איפה איפה העוגה?
   משה דץ (ניר פקין)
   חייב להוריד את הדג בס הזה