פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   בתפקיד אם השנה: יונית לוי יוצאת לסיבוב עם הבייבי

   כשהגברת הראשונה של עולם החדשות יוצאת לסיבוב עם הבייבי יהונתן בכיכר המדינה - הדבר מחייב תיעוד, בטח ובטח שהשמש מצליחה להמיס את קוביית הקרח וגורמת לה לחייך. וואלה! סלבס #מעריצהשרופה

   יונית לוי (יח"צ , צילום: יגל בר קמא)
   מאמי, תכיר כיכר המדינה

   מלחמה עם איראן? חיסול בעולם התחתון? מעשה מגונה של קצין בצה"ל? כל אלו יכולים לחכות, אחרי הכל, לא בכל יום יונית לוי יוצאת לסיבוב דאווין עם הבן הקטן, יהונתן רוזנבלום לוי, בכיכר הכי יקרה בישראל.

   יונית לוי (יח"צ , צילום: יגל בר קמא)
   אני מקווה שתהיה מספיק עשיר בשביל לקנות פה

   הגברת הראשונה של עולם החדשות, לקחה את יהונתן, הושיבה אותו בעגלה, חגרה חגורת בטיחות ויצאה לסיבוב מתחת לבית, כן נו, בכיכר המדינה, תוך שהיא מפגינה כישורי אמהות שלא היו מביישים אף סופר נני.

   יונית לוי (יח"צ , צילום: יגל בר קמא)
   אתה רואה את הצלם מצד שמאל? תתעלם

   לוי, לקחה כמה שעות מנוחה מדיווחים על אסונות, פשעים ותככים פוליטיים ופינתה את לוח הזמנים שלה לקצת זמן איכות עם הילד הקטן. והאבא המסוקס? הוא כנראה היה עסוק בעבודה.

   יונית לוי (יח"צ , צילום: יגל בר קמא)
   תמשיך להתעלם

   נראה שהשמש החמה השפיעה על מגישת החדשות הלאומית, שבדרך כלל מקפידה לשמור על ארשת פנים רצינית, כי למרות הפעמים הקודמות - הפעם לוי נראתה מחוייכת מתמיד, אך אל דאגה, היא עדיין דאגה להתעלם מהצלם.

   יונית לוי (יח"צ , צילום: יגל בר קמא)
   יופי! מי גאון של אמא?

   מי אמר שהתפוח לא נופל רחוק מהעץ? שכן גם רוזנבלום ג'וניור כנראה לא ממש התרשם מנוכחות צלם הפפראצי שעקב אחריו ואחרי אימו, אחרת איך תסבירו את העובדה שהוא התעלם לחלוטין מהצלם והתרכז בעיקר בכוס פלסטיק שהיתה מונחת בידיו?


   וואלה! סלבס יצאה לסיבוב דאווין עם הכלבה שלה. זה הצליח. לכלבה.