פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   אור דניאל מציגה: דרמה על סט הצילומים

   הכוכבת ההורסת הגיעה ליום צילומים בלונדון, רק בשביל לגלות שמשלוח יקר במיוחד אבד בדרך מישראל לממלכה הבריטית. התוצאה: דיכאון טוטאלי עם סוף טוב. וואלה! סלבס נס פסח

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   ד-ר-מ-ה!

   מי אמר שניסים קורים רק בחנוכה? תשאלו את אור דניאל, שביום אחד גם זכתה לנס חנוכה וגם לדמי פורים, והכל בכלל קרה רגע לפני חג הפסח. מבולבלים? תמשיכו לקרוא.

   דניאל, ששוהה בתקופה האחרונה בלונדון, ביחד עם בן הזוג המיליונר שלה, לוהקה לאחרונה לתפקיד הפרנזטורית של חברת "ICE CUBE", שהחליטה לערוך את הצילומים בממלכה הבריטית, ממש ליד הארמון של המלכה.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   אני עצובה עכשיו!

   צוות ההפקה, שהוטס עד לעיר הבירה של בריטניה, התבקש על ידי הדוגמנית להביא עימו משלוח מיוחד של מוצרים מחווה זינגבוים, הקוסמטיקאית של דניאל. אנשי ההפקה הביאו את החבילה והיו אמורים להעביר אותה לדוגמנית ביום הצילום.

   אממה, אי אפשר יום צילום בלי דרמה, וכשהגיעו אנשי ההפקה ללוקיישן הצילומים, הם גילו שהחבילה המדוברת נשכחה במונית. לאחר מספר טלפונים למלון שהתקשר לחברת המוניות שאיתרה את הנהג, התברר - החבילה נאבדה. שום ושמיים.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   אני מעמידה פנים שאני שמחה

   דניאל ההמומה, הסבירה לצוות כי אם היה מדובר בקרם אחד, אז ניחא, אך מדובר בחבילה ששוויה כעשרת אלפים שקלים (זה קרם מיהלומים?) - מה שגרם ללחץ אצל אנשי ההפקה שניסו שוב ושוב למצוא את החבילה אך ללא הצלחה.

   למזלם של הצדדים, הקוסמטיקאית המתוקה הסכימה לשלוח לפרזנטורית את המוצרים בשנית, אלא שהפעם מבלי לגבות ממנה שקל עבורם. רגע, הסיפור לא נגמר, כי בזמן שאור כבר טסה לה לחופשת הפסח שלה, צלצל הטלפון שלה, כשעל הקו בית המלון בו שהו אנשי ההפקה, שסיפר לה כי הנהג מצא את החבילה האבודה.

   אחרי שנים של חיפושים, וואלה! סלבס סוף סוף מצאה את הבוטן שנפל לה בין הכריות של הספה. ברור שהיא בלעה אותו.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   היה לי יום קשה, אני אנוח.