פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   מיכל אמדורסקי חושפת את התינוקת

   אחרי שוואלה! סלבס גילתה לכם איך הכוכבת ההורסת קראה לתינוקת החדשה שלה, עכשיו הגיע הזמן גם לראות את הפעוטה המתוקה, שרק השתחררה מבית החולים. וכמובן, את הפיגורה ההורסת של המאמא הלוהטת. וואלה! סלבס נמסה

   מיכל אמדורסקי (שרון בוקוב)
   הורסת!

   זה לא סתם שוואלה! סלבס מעריצה את מיכל אמדורסקי כבר שנים רבות. מלבד העובדה שהיא הצליחה בכוחות עצמה, בנתה לעצמה קריירה משגשגת והצליחה למצוא אהבת אמת עם ג'פרי ישי - וואלה! סלבס בעיקר מעריצה את אמדורסקי על כך שהיא לא דופקת חשבון לאף אחד.

   רוצים עוד רכילות?
   הולי שיט! קים קרדשיאן וקניה ווסט בדרך לישראל?
   סופרייז! מי הזמרת שהודתה שעשתה הגדלת חזה?

   מיכל אמדורסקי (שרון בוקוב)
   איזה מתוקה. ג'פרי, מיכל וארייה

   הוכחה נוספת לכך, היא העובדה שבניגוד למפורסמים רבים אחרים שמפחדים לחשוף את התינוק שלהם ומקבלים פריחה מעצם קיום של צלמים ליד העגלה שקיבלו במתנה - אמדורסקי לא חוששת ולא מפחדת. להפך, היא מציגה את התינוקת שלה לראווה. ובצדק, יש לה במה להתגאות.

   מיכל אמדורסקי (שרון בוקוב)
   משפחה מנצחת

   לפני שעות ספורות, רגע אחרי שוואלה! סלבס חשפה בפניכם את העובדה שהשם של התינוקת בישראל הוא ארייה, אמדורסקי וישי השתחררו מבית החולים ולקחו את התינוקת המתוקה לביתם שבמרכז תל אביב.

   מיכל אמדורסקי (שרון בוקוב)
   מתוקים

   ביציאה מבית החולים, רגע אחרי שהשוויצה בפיגורה הלוהטת שלה (יומיים אחרי הלידה!), נעמד הזוג המנצח לסשן התמונות הקבוע, אותו עובר כל זוג שהביא לעולם ילד, אלא שבניגוד לכולם, אמדורסקי לא ניסתה להסתיר את הבייבי החדש ושיתפה את הצלמים בפאר היצירה שלה.

   כשוואלה! סלבס יצאה מבית החולים, הרופאים שמו לה מסיכה.

   מיכל אמדורסקי (שרון בוקוב)
   שיהיה במזל!