פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   שלומית מלכה חושפת ישבן בתמונות לוהטות

   הטופמודל שמאיימת לקטוף את תואר הדוגמנית הישראלית המצליחה בעולם, הצטלמה לתמונות סקסיות במיוחד של חברת לנז'רי. כן, פרצופה של מלכה מרוח גבי אוטובוסים. כבוד. וואלה! סלבס מעריצה

   שלומית מלכה (יח"צ)
   הורסת.

   אם אתם מסתובבים בזמן הקרוב בלונדון, ובמקרה חשקה נפשכם לנסוע ברכבת התחתית של העיר או אולי אפילו באוטובוסים שיש לעיר להציע, אל תתפלאו אם תראו לפתע פרצוף מוכר מחייך אליכם מפוסטרים גדולים. אה כן, זו הדוגמנית שלומית מלכה, שמפרסמת את רשת ההלבשה התחתונה "אינטימיסמי".

   שלומית מלכה (יח"צ)
   אופסי!

   וואלה! סלבס ידעה שיום יבוא והיא תקצור את פירות ההצלחה, אחרי שהשקיעה לא מעט זמן ואייטמים בטופמודל ההורסת. כן, עכשיו אפשר לנוח לרגע על זרי הדפנה ולהנות מהתמונות ההורסות של הדוגמנית הישראלית, כשהיא מדגמנת לנז'רי הורס.

   שלומית מלכה (יח"צ)
   טופמודל

   מלכה, שמשמשת כבר מספר עונות כפרזנטורית של חברת הלנז'רי העולמית, עלתה שוב על מדי עבודה (תחתונים וחזייה) והצטלמה לסשן תמונות נועזות מן הרגיל. כמה נועז? תשפטו בעצמכם.

   שלומית מלכה (יח"צ)
   תירגעו, יש חזייה מתחת

   מלכה שמיוצגת על ידי הסוכנות של אלינור שחר, נראית בתמונות כשהיא בתחתוני תחרה, כאלו שחושפים טפחי ישבן הורסים ופיגורה לוהטת. זו לגמרי הוכחה לכך ששלומית היא אחת הדוגמניות הישראליות היותר מצליחות בעולם. פלא שהארי סטיילס הזמין אותה ליום הולדתו?

   שלומית מלכה (יח"צ)
   גם ברכבת התחתית

   בימים אלה, התמונות הלוהטות מרוחות על גבי אוטובוסים ובתחנות של הרכבת התחתית בכל רחבי לונדון, כך שאם תראו את התמונות, תמיד תוכלו להצביע ולהגיד שהיא אחת משלכם. יש כבוד.


   גם וואלה! סלבס מככבת ברכבת התחתית של לונדון. בתור מקבצת נדבות מזמרת.

   שלומית מלכה (יח"צ)
   וגם על אוטובוסים