פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   סולחה! הבילוי הלילי של ביונסה וקים קרדשיאן

   אחרי שהבריזה מהחתונה שלה, נראה שמלכת הדבורים ומלכת הטראש החליטו לשים את המשקעים מאחוריהם ויצאו ביחד עם הבעלים שלהם לבילוי משותף באל איי. וואלה! סלבס בדוח או בסיבוב?

   קים קרדישאן, ביונסה (splash)
   יש! הצלחתי בסוף! קים וקניה

   תעצרו את הכל: ההיסטוריה מכה שנית! אם חשבתם שאי אפשר לפתור את הסכסוך במזרח התיכון, נראה שאחרי הסולחה הבאה - הכל אפשרי. כן, אם ביונסה וקים קרדשיאן יכולות להשלים, גם ישראל יכולה לחתום על הסכם שלום עם הצד הערבי.

   בסוף השבוע האחרון, צמד הצ'ילבות, מלוות בבעליהן, קניה ווסט וג'יי זי (שהם במקרה גם החברים הכי טובים), הגיעו למועדון לילה באל איי, שם בילו את רוב הערב ביחד. למרות שעדיין אין עדויות מהבילוי עצמו, שני הזוגות נצפו כשהם עוזבים את המקום בזה אחר זה, בהפרש זמן קצר.

   קים קרדישאן, ביונסה (splash)
   המלכה מסתירה את פניה. ביונסה

   כאמור, מדובר באירוע יוצא דופן, שכן בינסה וג'יי זי בלטו בהיעדרם מחתונת השנה של קרדשיאן וקניה ווסט, שנחשב לחברם הטוב של הזוג המלכותי. השמועות, באותה תקופה, דיברו על כך שקווין בי פשוט סרבה להיות חלק מהקרקס התקשורתי סביב החתונה ולא היתה מוכנה שיצלמו אותה לתכנית של הקרדשיאנס. עם זאת, שמועות אחרות גרסו כי מיס קרטר ומיס קרדשיאן פשוט לא מסתדרות האחת עם השנייה. או במילים אחרות: ביונסה לא חושבת שהיא באותו המעמד כמו קים קי.

   קים קרדישאן, ביונסה (splash)
   והבעל. ג'יי זי

   בסוף השבוע, כאמור, הסכסוך הגדול הגיע לסיומו כששני הזוגות יצאו לבלות ביחד ונראו שמחים מתמיד. עם זאת, נראה שביונסה פחות התלהבה מנוכחות הצלמים במקום ומיהרה להסתיר את פניה ולהיכנס מהר לוואן השחור שחיכה לה ביציאה מהמקום.

   וואלה! סלבס הסכימה לעשות סולחה עם האחות החורגת שלה, אחרי שזו גמרה לה את כל החומוס בחתונה של דודה תקווה.

   ביונסה, קניה ווסט (GettyImages)
   לפני הסכסוך. קים, קניה, ג'יי זי וביונסה (צילום: gettyimages)