פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   מאוהב: החברה החדשה של דודו אהרון

   הזמיר האהוב שנפרד, חזר ונפרד מבת הזוג האחרונה בחייו, יפתח את השנה האזרחית החדשה עם אישה חדשה שבה הוא מאוהב בשבועות האחרונים. מי החברה של אהרון? וואלה! סלבס יאללה, יאללה

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   הכי מאוהב. דודו אהרון והחדשה שלו, שיר רוזנבלום (אילוסטרציה)

   2015 תהיה שנה של אהבה עבור הזמר האהוב דודו אהרון? אם לבחון את הדרך שבה היא נפתחת, התשובה היא כנראה שכן. לוואלה! סלבס נודע כי אחרי שבשנה האזרחית האחרונה הזמיר עבר טלטלות רומנטיות עם בת הזוג לשעבר - בשבועות האחרונים הוא מאוהב במישהי חדשה בחייו. בתזמון מושלם עם יום הולדתו ה-30 שחל היום (אבל יחגוג בהופעה בהאנגר 11 במוצ"ש) ,לרווק יש חברה חדשה.


   עוד סיפורי סלבס:
   קרן פלס מדגמנת: קניות במרכול!
   רמי פורטיס התמוטט במהלך הופעה
   המפורסמים מגלים את דעתם על הגיור של יאנה

   דודו אהרון (ניר פקין)
   כבר לא רווק! דודו אהרון (צילום: ניר פקין)

   מי שמצא שידוך במסגרת תכנית הריאליטי "הרווק", רק כדי לזרוק את הזוכה נטע דנינו ולשוב לזרועותיה של האקסית עידן צור (שממנה נפרד שוב, נדבק ונפרד פעם נוספת), מנהל בתקופה האחרונה קשר צמוד עם בת מזל העונה לשם שיר רוזנבלום. הגברת שכבשה את לבו לאחרונה, היא בת 25 מגבעתיים, שמרגשת אותו כבר שבועות ספורים.

   אתם ממש לא צריכים לומר לרוזנבלום שיש בחור שמבקש להיות האיש הכי קרוב אליה. על פי מקורבים לשניים מספרים כי בתקופה האחרונה, אהרון ורוזנבלום מתחזקים קשר צמוד ואף מציגים את עצמם בציבור כזוג לכל דבר. "דודו מאוהב עד מעל הראש", כך סיפרו לוואלה! סלבס, "הוא לא רוצה לעזוב אותה ליותר מכמה שעות. נראה שזה מתקדם לכיוון רציני".


   וואלה! סלבס מאוהבת עד מעל הראש בסרג'יו, מקלף תפוחי האדמה מהחתוליה מתחת לבית.


   רכלו על החברה של דודו אהרון בפייסבוק

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   האקסית. דודו אהרון ועידן צור (יח"צ, הרצל בן משה)