פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   כתב חדשות 2 וחנוך דאום בזמן איכות

   הכוכב החדש של חדשות 2, הכתב החרדי יאיר שרקי, הגיע לעוד פגישה של הפרלמנט הקבוע שלו ושל חנוך דאום, רק בשביל לזכות בפפראצי הראשון שלו. תתחילו להתרגל אליו. וואלה! סלבס מרימה

   יאיר שרקי (תמונות גולשים)
   אחי זה לי או לך?

   תשכחו מיונית לוי, תעזבו את דני קושמרו - לוואלה! סלבס יש אובססיה חדשה וקוראים לה יאיר שרקי. אז נכון, עכשיו השם לא אומר לכם שום דבר, אבל היי, גם גוש הקרח לוי התחילה כחברה-החדשה-והאנמית-של-יעקב-אילון, לא?

   יאיר שרקי (תמונות גולשים)
   תגיד, אתה מכיר את הצלם הזה?

   שרקי, למי מכם שלא פתח בשבועות האחרונים את הטלוויזיה, הוא הכתב הדי טרי של מהדורת החדשות המרכזית. עם כיפה סרוגה ופאות שלא היו מביישים אף דוס במאה שערים - נראה ששרקי מאיים לשרוף את המסך הקטן עם טונות של אמביציה. לא פלא שוואלה! סלבס מריירת עליו כבר כמה ימים?

   יאיר שרקי (תמונות גולשים)
   יו, מה אני אמור לעשות כאילו?

   אך נראה שלמרות שהוא רק עושה את צעדיו הראשונים בתעשיית הבידור, מר שרקי מקושר היטב. בשבוע שעבר תפס אותו צלם הפפראצי של וואלה! סלבס במהלך המפגש השבועי הקבוע שלו בקניון מלחה, שם פגש את חבריו: העיתונאי חנוך דאום, שמעון ריקלין שמתמודד ברשימה של "הבית היהודי" והקולגה שלו מהערוץ האחר - רועי שרון.

   יאיר שרקי (תמונות גולשים)
   טוב, אני אשתה כאילו אני לא רואה אותו.

   שרקי, שבתחילה חשב שהצלם מנסה לתפוס בעדשתו דווקא את דאום, נראה נבוך כשהבין שהוא מושא הצילום וניסה להתנהג בטבעיות, אך ללא הצלחה רבה. לא נורא, עם הזמן בא הכישרון.

   וואלה! סלבס שוקלת לפתוח סוכנות טאלנטים לדוסים שרוצים להשתתף בסרטי פורנו רך.

   יאיר שרקי (תמונות גולשים)
   רגע, מה הצד הטוב שלי?