פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   קדימה צעד: יהודה לוי מתקדם הלאה

   כן איש חשוב, לא איש חשוב, השחקן שכיכב לאחרונה על המסך הקטן בסדרה חושפנית, מתקדם הלאה. איך? באמצעות פגישות אינטימיות ושקית שחורה מסתורית שהוא אוחז. וואלה! סלבס VIP

   יהודה לוי (ניר פקין)
   זה התחיל ככה. יהודה לוי בפגישה ידידותית

   גם לכם נמאס לשמוע על הדרמה הכל כך אישית של יהודה לוי? לא, הכי לא העובדה שלפני קצת יותר משנה תחזק זוגיות עם אחת הנשים המפורסמות בישראל, רק כדי לראות אותה מתחתנת עם גבר אחר שיהפוך אותה לאמא, כמה חודשים אחרי הפרידה הזוגית. הפעם מדובר בדרמה הטלוויזיונית של לוי, זו שהפכה אותו ל"איש חשוב מאוד" גם על המסך הקטן! טוב, די, גם הפרק הזה בחייו של יהודה נגמר.


   עוד סיפורי סלבס:
   התפקיד המפתיע של יהודה לוי
   קייטי פרי משתובבת בביקיני קטנטן
   אילנית לוי: "בירכתי את אייל גולן אחרי הלידה"

   יהודה לוי (ניר פקין)
   והמשיך ככה... לוי עם חבר
   יהודה לוי (ניר פקין)
   ,אז מה אתה חושב על הפרק האחרון של 'איש חשוב מאוד', גבר?"

   אבל רגע לפני שהכוכב של הסדרה ההיא דועך - לוי, נתפס על ידי צלם הפפראצי האמיץ של וואלה! סלבס כשהוא עושה פוזות של יהודה לוי ההוא מהמסך. נכון, מדובר באיש נאה (מאוד!) למראה, חנוט במעיל עור שחור, זיפים של גברבר מסוקס ומשקפי שמש של באד בוי. כן, מותר לכם לרייר כעת.

   יהודה לוי (ניר פקין)
   "שמור על השקית מכל משמר, יא יהודה"
   יהודה לוי (ניר פקין)
   "רגע, אתה בכלל יודע מה אני מחזיק?!"
   יהודה לוי (ניר פקין)
   יהודה בצעד בטוח!

   עדשת המצלמה, קלטה את הכוכב המוכשר כשהוא מבלה יום של פגישות באזור שכונת רמת החייל שבתל אביב - זו שמאכלסת כמה משרדי הפקה גדולים בתחומיה. זה התחיל בבית קפה עם עלמת חן אלמונית והמשיך בשיחה ידידותית עם חבר גבוה (או מאבטח אישי בלבוש קז'ואל. בכל זאת חשוב מאוד וזה).

   כל הזמן הזה, אחז בידו שקית שחורה אטומה ומסתורית. אולי מדובר בתסריט סודי על סדרה חדשה פרי עטו, "איש חטוב מאוד", על החיים ללא פחמימות.


   וואלה! סלבס מעוניינת לכתוב דרמה יומית על חייה ככלבת רכילות נושכת. יקראו לה "מה קורה לכם בשעות הפנאי, מעריצים". קליט מאוד?


   רכלו על יהודה, חשוב מאוד, לוי גם בפייסבוק

   יהודה לוי (ניר פקין)
   "אז איך אני במיטה. כלומר, על המסך?"
   יהודה לוי (ניר פקין)
   "לוהט, יא יהודה!". לוי