פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   מה עשו שני כהן ומילי אביטל באותו המטוס?

   הבחורה הכי מצחיקה בתעשייה והשחקנית הדרמטית שמבלה את רוב זמנה בארצות הברית - נפגשו על מטוס אחד בשדה התעופה, כשסביבן מצלמות. מה הן עשו שם יחדיו? וואלה! סלבס ממריאה

   שני כהן (ניר פקין)
   ארזת לבד? שני כהן ומילי אביטל

   תודו שלשילוב הזה לא ציפיתם: מצד אחד, שני כהן, אחת השחקניות היותר מצחיקות במדינת ישראל, מצד שני, מילי אביטל, אחת השחקניות היותר דרמטיות, שמבלה את זמנה על קו תל אביב - לוס אנג'לס. הלוקיישן: מטוס של חברת ישראייר הישראלית.

   שני כהן (ניר פקין)
   צ'יז!

   אם גם אתם תוהים מה עשו השתיים על אותה טיסה, אתם יכולים להפסיק לתהות. לא, צמד הבנות לא השאירו את הגברים שלהן בבית עם הילדים ויצאו לחופשה אקזוטית. ממש לא. להפך, השתיים נפגשו לעוד יום של עבודה. מה?

   שני כהן (ניר פקין)
   גברת, אסור לעמוד במהלך ההמראה

   בימים אלו מצטלמות השתיים לסדרת דרמה חדשה בשם "נופלות על הרגליים" שתשודר ב"קשת", במסגרתה יגלמו כהן ואביטל שתי נשים שמשתפות פעולה כדי לפתור תעלומה מסתורית במיוחד, אשר במרכזה במרכזה העלמותו של בעלה של "דנה" (אותה תגלם אביטל) שנעלם מעל פני האדמה. היא חוברת ל"חנית" (כהן), אשר היתה מזכירתו של בעלה וגם ניהלה עימו רומן ממושך מאחורי גבה של אשתו.

   שני כהן (ניר פקין)
   נא לחגור

   וואלה! סלבס תפסה את השתיים בעוד יום צילומים עמוס במיוחד, על מטוס אמיתי בשדה התעופה בן גוריון, כשלצידן צוות דיילות של חברת התעופה ואנשי הפקה רבים.


   המטוס היחיד שוואלה! סלבס ראתה היה כשאח שלה עשה לה אווירון והפיל אותה על הראש. מאז היא לא חזרה התאוששה.


   רכלו על הטיסה המוזרה של שני כהן ומילי אביטל בפייסבוק

   שני כהן (ניר פקין)
   מה הוא סימס לך?