פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   הפרויקט הסודי של מיה דגן ויעל פוליאקוב

   יעל פוליאקוב, מיה דגן וקרן מור הן רק חלק מהאושויות הרבות שהשתתפו בקליפ, לשיר החדש של הדי ג'י עופר ניסים, שיושק במסיבה בראש השנה. אז למי התחפשה יעל? וואלה! סלבס צריכה גבר

   יעל פוליאקוב (יח"צ , אמיר מאירי)
   סליחה, איפה אפשר פה להקיא? יעל

   נראה ששום דבר לא יעצור את יעל פוליאקוב מלעטות עליה תחפושת ולהתחזות לעוד דמות משעשעת במיוחד. לא, גם לא ההריון המתקדם שלה - פוליאקוב עושה הכל למען האמנות.

   בשבוע שעבר, הגיעה פוליאקוב ביחד עם החבר הטוב אילן פלד למוזיאון תל אביב לאמנות, שם לאחר שעות של מלאכת איפור, היא יצאה כשהיא מחופשת ללא אחר מאשר מעצב האופנה הבינלאומי קרל לאגרפלד.

   מיה דגן, קרן מור (יח"צ , אמיר מאירי)
   רוצות לראות תמונות של הקטנה? מיה, קרן ויעל

   לכוכבת ההורסת הצטרפו גם החברות הטובות מיה דגן וקרן מור, שהצטלמו גם הן לקליפ, וניצלו את ההפסקות בין הצילומים להחלפת חוויות על חיתולים ובחילות הריון.

   אז מה הסיבה לשמה התכנסו כולן? צילומי קליפ לשיר שחרך את המועדונים בקיץ האחרון "every body needs a man", מבית היוצר של הדי ג'י והמפיק עופר ניסים בשיתוף עם הזמרת מאיה סימנטוב.

   מיה דגן, קרן מור, יעל פוליאקוב (יח"צ , אמיר מאירי)
   רגע, אני אחפש עוד

   אם אתם ממש רוצים לצפות בקליפ, תאלצו לחכות עד למסיבת ראש השנה המסורתית, שתערך בשיתוף של ניסים עם ליין ה-FFF ומלך חיי הלילה שמעון שירזי ב25.9. עד אז, תוכלו להנות מהתמונות הדי משעשעות של פוליאקוב ולחפש את הבטן הקטנטנה.

   וואלה! סלבס עדיין מחפשת את הגבר שלה. כבר חודשיים עברו מאז שהוא הלך לקנות לה עמבה ביפו ולא חזר.

   קרן מור, יעל פוליאקוב (יח"צ , אמיר מאירי)
   תגידי, רואים בטן?
   מיה דגן, קרן מור (יח"צ , אמיר מאירי)
   רגע, אני עוד מחפשת