פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   אמאל'ה! יונית לוי משחקת עם הבייבי

   אז מה שלום יונתן "הבן של" רוזנבלום הקטן? מבלה בגינת המשחקים ומצליח לחלץ מאמא - נסיכת הקרח יונית לוי - המון חיוכים. קבלו את מגישת החדשות בתפקיד המשעשעת. וואלה! סלבס נמסה

   יונית לוי (יח"צ , יגל בר קמא)
   פאן להם. יונית לוי בגינת המשחקים (צילום: יגל בר קמא)

   גבירותי ורבותי, הרי לכם הפתרון לחידה המסתורית "כיצד ניתן לחלץ חיוך ממגישת החדשות יונית לוי?" רבים וטובים עבדו על הקושיה המסעירה, אך נדמה שהתשובה טמונה אצל שני אנשים מיוחדים בחייה של מי שנחשבת ל"קרחונית מהמהדורה" של חדשות 2. האחד הוא בעלה, עידו רוזנבלום, כשהשני הוא זה שנוצר מאהבתם של בני הזוג - הבן יונתן, זה שיציין בעוד קצת פחות מחודשיים את יום הולדתו הראשון. טפו, טפו, בלי עין הרע.


   עוד סיפורי סלבס:
   שלג בשרב? יונית לוי לוהטת בתל אביב
   אחרי השערוריות: אסי עזר מתנצל בפומבי
   כל המפורסמים בילו בהופעה של ליידי גאגא

   יונית לוי (יח"צ , יגל בר קמא)
   "קוקו, מי מציץ שם?"
   יונית לוי (יח"צ , יגל בר קמא)
   אמהית בהחלט. יונית לוי עם יונתן (כן, מטושטש)

   לוי ויורש העצר שלה, נתפסו (שוב) על ידי צלם הפפראצי האמיץ, בשעת משחק משותפת בגינה הציבורית (הוא לא נראה מטושטש במקור. התמונות המקוריות שמורות בכספת של וואלה! סלבס). הוא גלש להנאתו, היא פטפטה עם ידיד קרוב ברצינות.

   בשלב מסוים, נראה שמאמא לוי לא יכלה לעמוד בפניו של הבייבי רוזנבלום ושחררה לעברו חיוך אימהי ומלטף - לא משהו שהייתם זוכים לראות בשעת ראיון עם שר החוץ, הנחיית פאנל פרשנים כלכליים או בזמן עוד דיווח על מצב יערות הגשם באמזונס, נניח.

   יונית לוי (יח"צ , יגל בר קמא)
   "אז מה אתה אומר על המצב הנדל"ן באיסטנבול?"
   יונית לוי (יח"צ , יגל בר קמא)
   כל אחד והבייבי שלו על הברכיים. יונית לוי משפחתית

   רגע אחרי שסיימו עם המתקנים המרגשים בגינת המשחקים, יונתן הקטן, מאמא יונית והחבר עם חיית המחמד שלו, נחו על ספסל סמוך לשיחה שכולה שגרה של עקרות בית (שכלל אינן נואשות, חלילה). סביר להניח ששעה קלה אחר כך, לוי כבר היתה בדרכה להגיש את מהדורת החדשות במבט חמור סבר, כשאבא עידו מתפקד כשמרטף.


   וואלה! סלבס מחייכת רק כשהיא רואה את שרגא, שמגיע כל אחר צהריים עם האוטו גלידה שלו.


   רכלו על יונית שמשחקת עם התינוק יונתן בפייסבוק