פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   צהובה: אור גרוסמן חוגגת עם מכבי תל אביב

   אחרי שחגגו באירופה, הגיעו לחגוג בכיכר עם ראש עירית תל אביב וכל האוהדים, שחקני מכבי תל אביב התפנו לחגוג בארוחה פרטית וסודית עם הדוגמנית אור גרוסמן. וואלה! סלבס ירוקה מקנאה

   אור גרוסמן (ניר פקין)
   לחיים חבר'ה

   אחרי שכל אירופה הבינה שאירופה צהובה, מאייל גולן דרך אסתי גינזבורג ועד אלפי האוהדים שחגגו בכיכר רבין והשתכשכו במי המזרקה כאילו אין חיידקים בעולם, הגיע הזמן לחגיגה פרטית.

   רוצים עוד רכילות?
   אייל גולן על הפרשה: ”הכל בסדר”
   הבילוי הסוער של יהודה לוי וסופי טייב
   אלדד מ”האח הגדול”: ”אני על תקן הלסבית”

   אור גרוסמן (ניר פקין)
   אני והיפות שלי

   אז עם כל הכבוד לנשיא פרס אבל את החגיגה האמיתית, העדיפו השחקנים לעשות באירוע מצומצם עם המון פחמימות ודגים, כשהגיעו למסעדת קיוטו בהרצליה ונהנו מארוחה יפנית מסורתית כיד המלך ואלכוהול שזרם ללא הפסקה.

   אור גרוסמן (ניר פקין)
   לני מי?

   מי שעוד קיבלה הזמנה אישית לאירוע הפרטי היתה הדוגמנית והגרושה הטרייה אור גרוסמן, שמאז גירושיה והפרדת הכוחות מבעלה לני שופרן עליה סיפרנו לכם פה לראשונה בוואלה! סלבס, מראה יותר ויותר את פניה המהממות באירועים חברתיים.

   אור גרוסמן (ניר פקין)
   תגידו, נשאר ווסאבי??

   חמושה בחולצה כחולה (כראוי לאוהדת מכבי) הצטרפה גרוסמן לשחקנים הנבחרת, ביניהם: הקפטן גיא פניני, ריקי היקמן, יוגב אוחיון, סילבן לנדסברג, ג'ו אינגלס, שון ג'יימס ועוד. רגע השיא היה כנראה סאקי חם אחד יותר מדי שגרם לכוכבת לעלות כיסא, רק כדי שתוכל להצטלם עם השחקנים מהגובה שלהם - כמו גרופית מן המניין.


   וואלה! סלבס רצתה לחגוג עם שחקני מכבי תל אביב, אבל לא נתנו לה להיכנס עירומה למלתחות. נו שוין.