פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   מקורבים לאייל גולן: "הסתכסך עם חברו הטוב"

   גולן, שבמשך השנים האחרונות טיפח חברות למופת עם לירון בסיס, הסתסכסך איתו לאחרונה, דבר שאף הגיע לכדי מריבה במועדון. אל חשש, השניים כבר השלימו. ווואלה! סלבס עושה אש

   אייל גולן, לירון בסיס (ברק פכטר)
   חתול שחור? אייל גולן ולירון בסיס

   נראה שתקופה לא טובה עוברת על אייל גולן. אחרי שפרשת הקטינות כמעט שכחה, הגיעו ההקלטות שפורסמו בסוף השבוע האחרון - שהעירו מחדש את השדים. אך נראה שזו אינה הבעיה היחידה עימה נאלץ הזמר להתמודד.

   בתקופה האחרונה, כך על פי מקורבים לזמר, עבר חתול שחור בין גולן לחברו הטוב ביותר - לירון בסיס. על פי אותם מקורבים, לאחר שפרשת הקטינות נחשפה, גולן החליט לעשות "סדר" בחבריו והתנתק מלא מעט אנשים. אבל מה, בסיס נשאר לצידו לאורך התקופה.

   זמן מה לאחר מכן, הסתכסכו השניים בעקבות עניניים אישיים, שעל פי המקורבים נוגעים לכספים. "הם הסכתסכו בעקבות חוב של לירון לאייל", סיפר מקורב, "אייל הבטיח לו שהוא ידאג לו והכל יהיה בסדר, אך לבסוף זה התפוצץ".

   עוד רכילות? הנה:
   אייל גולן יחשוף את כל האמת שלו
   נינט טייב ויוסי מזרחי בדאבל דייט
   ביוש: היידי קלום נפרדה מהחבר

   אייל גולן, חיים רביבו, לירון בסיס (צילום מסך , אינסטגרם)
   בימים טובים יותר. אייל ולירון (צילום: אינסטגרם)

   מקורב אחר, ידע לספר כי הסכסוך הגיע לשיאו כשהשניים יצאו יחד למועדון מוכר בתל אביב, שם החל ויכוח שנגמר בצעקות ובעזיבתו של בסיס את המקום. גורם נוסף המעורה בפרטים,הסביר לוואלה! סלבס כי בין השניים היתה תקופה של קצר בתקשורת, אך היא חלפה.

   עם זאת, נראה כי החברות של השניים חזקה מכל, ובתקופה האחרונה בסיס וגולן חזרו לדבר ולירון אף הגיע להופעה של אייל, ישב בשורה הראשונה וקיבל הקדשה של שיר.

   מטעמו של אייל גולן, נמסר: "לא היו דברים מעולם".

   לירון בסיס מסר בתגובה: "זה לא נכון. אנחנו חברים והכל בסדר".


   וואלה! סלבס הסתכסכה עם החברה הכי טובה שלה אחרי שהיא גנבה לה את הפינה בתל ברוך.


   מלחמה או שלום? רכלו על אייל גולן בפייסבוק