פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   רמי פורטיס: "עדן הייתה צריכה להיות במקום הראשון"

   העונה הראשונה של תכנית הריאליטי הסתיימה, אך השופטים שהובילו את המתמודדים לגמר עוד לא אמרו את המילה האחרונה. אז, מה חושבים פורטיס, שירי, עברי ומשה? וואלה! סלבס פיו

   רמי פורטיס: "עדן הייתה צריכה להיות במקום הראשון"
   צילום: דייב שחר | עריכה: מאיה בן ניסן

   גמר "אקס פקטור" הפתיע הרבה מאוד צופים, שהניחו ושיערו שעדן בן זקן תזכה במקום הראשון - אלא שאז הגיעה רוז פוסטאנס וקולה הגדול, וניצחה בגמר התכנית. למרות ה"מהפך" המפתיע, שירי מימון לא חששה לרגע. "כנראה שהדברים לא היו מאוד ברורים", אמרה השופטת שהובילה את קבוצת הבוגרים.

   אקס פקטור (דייב שחר)
   באיזה מחנה אתם? עברי לידר, רמי פורטיס, משה פרץ ושירי מימון (אילוסטרציה)

   "אני מאוד מאושרת ובהלם. לא ציפיתי להיות הזוכה, אני לא מאמינה", אמרה פוסטאנס בהתרגשות לוואלה! סלבס, "אני מאוד מודה לקהל הישראלי. הוא נתן לי הזדמנות להשתתף ולנצח בתחרות". השופט שכן הבין זאת, הוא עברי לידר, שהסביר: "הן סומנו מההתחלה כמתמודדות המובילות וזה רק טבעי. לשתיהן יש נוכחות".

   רמי פורטיס, שהוביל את בן זקן לגמר, אמר "עדן הייתה צריכה להיות במקום הראשון, כולם יודעים מי זאת עדן, לא צריך לטרוח הרבה". למרות שהקפיד לגונן על המתמודדת שהגיעה למקום השני, השופט המטורלל סיכם "מי שהיה צריך לנצח, ניצח".

   רוז פוסטאנס, שירי מימון (נמרוד סונדרס)
   חיבוק משירי. רוז ומימון קרובות (נמרוד סונדרס)

   מה בנוגע לעונה הבאה? נראה שמלבד משה פרץבר רפאלי?), שלושת השופטים הנותרים לא כל כך בטוחים לגבי הישארותם בתכנית. במידה שכן ימשיכו לסיבוב נוסך, עברי טוען שמלחמות האגו עלולות להימשך, אם פורטיס רק ירצה בכך. תחזיקו אצבעות!


   מלבד בתחרויות זלילה, וואלה! סלבס היא לוזרית.


   גמר ”אקס פקטור”: מה קרה מאחורי הקלעים?

   ”אקס פקטור”: ראיון אישי ומרגש עם רוז

   רכלו על הגמר הגדול ממש כאן

   עדן בן זקן, רמי פורטיס (נמרוד סונדרס)
   בלי אוברול. עדן בן זקן עצובה (נמרוד סונדרס)