וואלה! סלבס
03/01/2014

בר רפאלי ורוז מ"אקס פקטור" יוצאות מהכלים

חנה ספירס, הכלבה של בריטני, פורצת את גבולות הטוויטר ונובחת את דעתה בוואלה! סלבס. הפעם: הכל בסדר עם אסתי גינזבורג ושירי מימון צריכה מנוחה. אז, מי נתן לביץ' מקלדת?

הכלבה הקטנה של בריטני ספירס כבר לא מוכנה לגרד את פרוותה הגזעית וגם לא להסתובב באולפני ההקלטות של אמא ספירס. עד כה היא הביעה את דעתה בעיקר בדף טוויטר, אך היא מלאת תאווה ורוצה לכבוש גם את וואלה! סלבס. לכן לכלבה הוענקה האפשרות, וכעת היא יכולה לנבוח את שעל לבה. מדי שבוע היא תקבל סט תמונות אינסטגרם ותעשה בו כל שתרצה. כן, היא מדברת בגוף שלישי: כי זאת חנה, כלבה.

טוב לדעת (מקודם)

איך צפוי להיראות עתידנו בעידן הרכבים האוטונומיים?

בשיתוף ביטוח ישיר
שנה טובה! חנה ספירס(צילום: מערכת וואלה!,דיפולט)

בר רפאלי או אתי פולישוק?!

בר רפאלי מעולם לא דרכה באולם הפאנקי ג'אז של חנה "דאנס" ספירס. זאת הסיבה שהרגליים מתקפלות באלכסון, האגן לא יודע לשקשק והכתפיים לא מתפקדות. כשאת עומדת מאחורי רוז AKA סוזן בויל, את צריכה לדעת לנענע לפחות כמו אתי פולישוק. בפעם הבאה שהכלבה ספירס תשלח הזמנה, היא לא תקבל "לא! אני-צריכה-לתפוס-טיסת-מחלקה-ראשונה-להוואי" כתשובה. לסט צ'אנס!

ציון ברוך נוגס בלי רחמים

כשחנה היתה גורת פלא קסומה בריח וניל, היא לא הצליחה לסבול את העור החלקלק של כל הספירס'ז סביבה. בגלל זה נשכה (קלות) את העור השומני והלבן של כל מי שניסה להתקרב. הנגיסה האחרונה, זאת שלא תשכח לעולם, הייתה הלחי של בריטני. ציון ברוך לא ראה בתמונות המדממות שבכונן "BITCH" של חנה, ולכן הרשה לעצמו להרחיק לכת. פויה.

חנה ספירס(צילום: צילום מסך,אינסטגרם)

אסתי גינזבורג בגן עדן

הכל בסדר עם אסתי "סייד קיק מגן עדן" גינזבורג. שום דדי אישיוז. את כניסת 2014, אסתי העבירה לצד אהובה. את הצרות והבית הניחה ב-2013. גם חנה עשתה את אותו הדבר. את הקרע השכונתי (מי החביא את הפילה ואיפה) השאירה לכלבי הרחוב לפתור. היא לא זקוקה לזה. למעשה הכלבה בחרה בתפריט דיאטטי, שלא כולל חלקי בשר מהז'אנר. מרגישה נהדר, נראית נהדר!

חנה ספירס(צילום: צילום מסך,אינסטגרם)

מסיבת הפיג'מות של שירי מימון

במקום ללכת למגה מסיבת תחילת שנה אזרחית וכו', שירי מימון בחרה בפיג'מה. הדם הסחי לא זורם בעורקים של חנה, שעדיין מנסה להשתיק את הטפות המוסר של אמא בריטני. זה הולך ככה: לא קוק, לא קרחת, לא צבע, לא ג'סטין, לא אגילרה, לא ילדים, לא פפראצי, לא בייביסיסטר. פף. ביי.

חנה ספירס(צילום: צילום מסך,אינסטגרם)

אלפקה או חנה?

במקום הנגאובר של אמצע השבוע, חנה רוצה את זה. להיות האלפקה שמאחורי קרן ונועם. תתפללו.

חנה ספירס(צילום: צילום מסך,אינסטגרם)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully