פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   "אקס פקטור": דרמה מאחורי הקלעים בשידור החי

   בזמן שאתם צפיתם בשלב ההופעות החיות, מאחורי הבמה התרחשה דרמה שכללה חובשים - מה שכמעט מנע מאחד המתמודדים לעלות לשיר בשידור חי. אז מה קרה? כנסו. וואלה! סלבס היסטרית

   נראה שאין המון חובבי מוזיקה שלא צפו אמש (ד') בשלב ההופעות החיות של ריאליטי הכשרונות "אקס פקטור" (בכל זאת 31.2% רייטינג). אם גם אתם רקדתם ושרתם עם המתמודדים על המסך והתפעלתם מההפקה הגרנדיוזית - בטח לא הצלחתם לנחש, כמו קהל הצופים באולפן הנוצץ, שמאחורי הקלעים התרחשה דרמה לא קטנה.
   .

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   אוי לא! מה קרה? אורי שכיב מאחורי הקלעים ב"אקס פקטור" (צילום גולשים)

   לא נורא, בדיוק עבור זה - וואלה! סלבס קיימת. מתברר שמספר דקות לפני השידור החי, המתמודד הצעיר אורי שכיב חש ברע, כך שכמעט התעלף. חובש שהוזעק למקום, העניק לו טיפול רפואי - ואף הסביר לו כי הוא סובל מחום גבוה ושפעת כך שהוא ביקש ממנו לשקול את עלייתו לבמה.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   חלושעס. שכיב

   לאחר שהעבירו את שכיב לחדר צדדי והעניקו לו טיפול ראשוני, החליט המתמודד הדתי שהוא בכל זאת עולה לבמה - כך שנטל תרופות והמשיך בדרכו אל עבר ההופעה החיה. מי שצפה בו על המסך, לא יכול היה לשים לב כי מדובר בבחור חולה - אך מאחורי הקלעים ניצל אורי את הזמן על מנת לנוח.


   וואלה! סלבס תמיד מגיעה להופעות חולה. ככה זה כשאת מתהלכת לאורך כל היום בתחתונים וחזייה והחתולים שופכים עלייך מים פעם בשעתיים.


   המתנה ששירי מימון קנתה למתמודדים שלה

   חשיפה: במת "אקס פקטור" בישראל

   רכלו על אורי שכיב והביצוע שלו בתכנית אמש

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   "אקמול, חמוד?". אורי מטופל
   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   יהיה בסדר. אורי שכיב