פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   ביזנס או פלז'ר? לבנה 'זוהרים' טסה רחוק

   מלבד חתימות למעריצים ובילוי עם החברות מהריאליטי, יוצאת "האח הגדול" מתרכזת בחנות המוצרים למסיבות שלה. בקרוב, היא תמריא לחו"ל כדי לעשות עסקים. וואלה! סלבס פספורט

   עובדי נמל התעופה בן גוריון, בקרוב תזכו לביקור של אישיות זוהרת במיוחד בטרמינל. שמה בישראל? לבנה 'זוהרים' גוגמן - שתעזוב את גבולות ישראל ותמריא רחוק מאוד מתל אביב. היעד: המזרח, משם היא מביאה את המוצרים הנוצצים לחנות המדוברת שלה. ביוש.

   לבנה זוהרים, ירדן עוז (יח"צ , שוקה כהן)
   באות בשתיים. לבנה 'זוהרים' עם ירדן עוז הבוקר (צילום: שוקה כהן, יח"צ)

   נכון, החיים אחרי "האח הגדול" עשויים להיות מתישים פלוס, אבל אחרי שמסתיימת המולת הפפראצי והילדים שמבקשים חתימות, לא הרבה משתתפי ריאליטי מוצאים לעצמם מקום בביצה המקומית. אבל כבר בימים הראשונים שחלפו מאז שיצאה מבית הריאליטי, לבנה הוכיחה שנותרה נאמנה לחנות הפרטית שלה - כך שאפילו מצאה זמן להגיע לעסק כדי לעזור במכירה עצמה.

   לבנה זוהרים (יח"צ , שוקה כהן)
   מי זוהר? לבנה עם הבייבי של קובי פרץ

   בימים הקרוב, לבנה 'זוהרים' תיקח פסק זמן מהאירועים המצולמים (כמו זה שבו בילתה הבוקר, שנערך להשקת סדרת הגוף החדשה של "ניוטרוג'ינה", שבו לא הפסיקה להשתעשע עם בנו הפעוט של קובי פרץ) או על האירוח בתכניות שונות על המסך (היוש, ערוץ 24), ותחתים את הדרכון. כשתגיע לסין האקזוטית, כבר תהיה כולה שקועה בעבודה מסנוורת. אבל רק כדי שללקוחות יהיו כמה שיותר 'זוהרים' באירוע שלהם!


   וואלה! סלבס זוהרת באופן טבעי, אחרי שבטעות לגמה מהחומר הרדיואקטיבי שמצאה בעליית הגג.


   מתנות! איך עידן יניב מפנק את טהוניה?

   מה הקשר? לבנה 'זוהרים' ונינט טייב צמודות

   רכלו על הטיסה של לבנה 'זוהרים' גם בפייסבוק

   לבנה זוהרים, קובי פרץ (יח"צ , שוקה כהן)
   והנה אבא. ביוש, לבנה 'זוהרים'