פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   לבנה 'זוהרים' נכנסת לפוליטיקה

   את 15 דקות התהילה שאחרי תקופת "האח הגדול", גוגמן החליטה לרתום למטרה חדשה - כניסה לעולם הפוליטיקה המקומית של תל אביב. בלונדינית במועצת העיר? וואלה! סלבס כיסא

   אין ספק שתושבי תל אביב רגילים לראות הכל, נניח מקומיים רוקדים בתחתונים בכיכר או אנשים שבוחרים לשוט בירקון. אבל גם אם צפו ב"האח הגדול", לא בטוח שהם מוכנים להפתעה ההזויה הבאה. לבנה 'זוהרים', החליטה להיכנס לעולם הפוליטיקה המוניציפלית. מפתיע? יותר בכיוון של מוזר!

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   הצביעו זוהרים! לבנה גוגמן והחברים (צילום גולשים)

   ייתכן שבקרוב מאוד, עובדי עיריית תל אביב יראו את מיס זוהרים מחלקת חתימות במסדרונות. הסיבה: ממש לאחרונה, לבנה החליטה להצטרף לרשימת מפלגת הליכוד, שמתמודדת בבחירות הקרובות לעיריית תל אביב-יפו וכנראה מנסה לשלוף עוד שפן מהכובע - בניסיון לרכב על הצלחתה של מוכרת האביזרים לאירועים. הרי כשממלא מקום ראש העירייה, ארנון גלעדי, וכדורגלן העבר ניר סביליה קוראים לך - איך הבלונדה של העונה האחרונה יכולה לומר לא, נכון?

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   במי בוחרים? ברור שב'זוהרים'. בערך.

   אם על פי התכנית , בעלת החנות להפתעות, שעד לא מזמן צעקה על המסך, אכן תצליח להשתחל למקום מכובד כנבחרת הציבור, הפוליטיקאית 'זוהרים', ככל הנראה תמונה לטיפול בעניין העסקים הקטנים שפועלים בדרום העיר הגדולה. כמו כן היא תנסה לפעול גם למען חיזוק שכונות דרום תל אביב, שם היא חיה בשנים האחרונות.


   הכי קרוב שוואלה! סלבס הגיעה לעובד עירייה, היה הסטוץ שלה עם אמנון, איש הזבל משכונת געתון. הו, הריח.


   גולללל: אושרי כהן ואקי אבני בועטים ומזיעים

   נוצץ: מיקי בוגנים עושה את פריז

   רכלו על הג'וב הפוליטי של לבנה בפייסבוק

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   הכי מסנוורים. ארנון גלעדי עם לבנה 'זוהרים' גוגמן