פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   המזל הרע של נועה תשבי

   במהלך צילומים לקמפיין חדש, החשמל קרס. הפרזנטורית המתוקה נאלצה להתמודד עם גלי החום, ולהתקרר באמצעות משקאות קרים. אז, איך פלאטו שרון קשור לזה? וואלה! סלבס נוטפת

   נועה תשבי לא תיארה לעצמה שתיאלץ להתמודד עם החמסין גם באזור סגור - שאמור להתמלא באוויר מזגנים קריר. אך זה בדיוק מה שקרה כשהצטלמה לקמפיין נוסף, כפרזנטורית המסורה של "מיכל נגרין". הצילומים לקטלוג, נערכו בווילה בסביון. לפתע, בלי שום הכנה, החשמל 'נפל' בכל רחבי הבית והצוות נאלץ להעביר את רוב שעות היום תחת חום ולחות כבדים במיוחד.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   מתקררת. נועה תשבי והשייק

   למרות התסכול, תשבי מצאה דרכים מקוריות להתקרר - וזאת באמצעות משקאות קרירים וצוננים, שהצליחו להרגיע אותה. אף תלונות לא נרשמו במהלך נתק החשמל ותשבי האחראית המשיכה לעבוד כרגיל והצטלמה בדיוק כפי שתוכנן. התקלה הסתדרה לאחר זמן מה, אז כל הנוכחים יכלו ליהנות שוב מרוחות קרירות ומלטפות. החשוב מכל - אותה וילה, שנמצאת בשכנת סביון המפוארת, שייכת לגרושתו של פלאטו שרון.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   באד גירל

   הפעם, בניגוד לקטלוגים קודמים, נגרין וצוותה בחרו לצלם את נועה כנערת רוקנ'רול שובבה - והביאו לסט גיטרה חשמלית והרבה מאוד משקאות משכרים. מדוע הצילומים החמים לא נדחו ליום אחר, נטול תקלות? ובכן, תשבי עשתה צ'ק אין בהונג קונג באותה יממה. כזו היא, אשת העולם הגדול.


   המזגן של וואלה! סלבס מכוון על 15 מעלות צלזיוס בלבד. למרות זאת, היא עדיין סובלת מעיגולי זיעה.


   שוקינג: נטלי דדון מחפשת ספונסר

   שכנים נגד רוני מיילי: "אנחנו מפחדים ממנו"

   נינט קורעת את העיר עם יובל שרף ושלומי שבן

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   לא עוצרת כשחם
   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   למרות הזיעה
   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   עד הפעם הבאה