פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   איילת זורר חוגגת עם מיכאל אלוני

   הטמפרטורות הגבוהות ששלטו בסוף השבוע, לא הצליחו להשאיר את מיכאל אלוני ואיילת זורר בבית - דווקא בגלל זה, השחקנית ההוליוודית מצאה דרך מיוחדת להתקרר. וואלה! סלבס חשופה

   הביקור הנוכחי של איילת זורר בארץ הקודש, מעניק זוהר מסוג אחר לאירועי התעשייה המקומית. כמו למשל בפרמיירה לסדרה החדשה של Yes - "שטייסל", בה השחקנית ההוליוודית מככבת לצד מנחה "דה וויס" - מיכאל אלוני. ביום חמישי (20.6), הקולגות נפגשו בסינמה סיטי גלילות, כשהם מגונדים ומעונבים - והצטלמו בששון ובהתרגשות על השטיח האדום, רגע לפני הקרנת הבכורה של הסדרה המדוברת, שעוסקת בעולם החרדי. זה, אגב, לא גרם לזורר להגיע בלוק צנוע מדי.

   איילת זורר (ניר פקין)
   שקופה ואלגנטית. איילת זורר

   מלבד שני הכוכבים הנאים, גם דבל'ה גליקמן הגיע לאירוע - כשהוא מלווה בבת זוגו - שלומציון קינן. עוד צפו בהקרנה (מבלי לבלוס פופקורן) - נטע ריסקין ויוסף סוויד - שהגיע בלבוש קצת יותר שגרתי, בניגוד לעניבות והחליפות האלגנטיות ששלטו באזור, וכמובן - החולצה השקופה והמגוהצת של זורר.

   מיכאל אלוני (ניר פקין)
   מעונב בג'ינס. מיכאל אלוני

   רק לפני שבועות בודדים זורר עשתה צ'ק אין דווקא בהוליווד, לצד ראסל קרואו, הנרי קאוויל, קווין קוסטנר ועוד, אבל את הימים האחרונים היא מעבירה בעיקר בישראל - כשגם פה, היא מקפידה להתהלך על השטיח האדום נוצצת וייחודית.


   השמועה נכונה, וואלה! סלבס שקופה לכל מי שמעז להביט בה.


   רוצים לרכל על מיכאל ואיילת? כאן אפשר

   סופרסטאר: איילת זורר צועדת על השטיח האדום

   בשביל דודו: מתמודדת "הרווק" מבריזה לכוכב הוליוודי

   דב גליקמן (ניר פקין)
   כוכב. דבל'ה גליקמן ושלומציון קינן
   יוסף סוויד (ניר פקין)
   קז'ואל. יוסף סוויד
   מיכאל אלוני ואיילת זורר (ניר פקין)
   עוד אחת
   שטייסל, איילת זורר, מיכאל אלוני, דב גליקמן (ניר פקין)
   ודי