פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   הג'וב החדש של אסף הרץ

   הפנים היפות של זוכה "רוקדים עם כוכבים" חסרו לכם מאז שהפסיק לפזז בפריים טיים? שימו לב - בקיץ הקרוב, תוכלו לראות מזיע על המסך, יחד עם הילדים. וואלה! סלבס מקדם הגנה

   לאט אבל בטוח, אסף הרץ בונה את מעמדו ככוכב ילדים מן המניין. הוא אמנם נחשף לצעירים כבר כשעלתה הסדרה "אליפים", אבל אז זכה ב"רוקדים עם כוכבים", השתתף במופע חנוכה ומצא את עצמו בזוגיות עם עמית פרקש - מה שהפך אותו לאליל בנות בפוטנציה. בעוד קצת יותר מחודש, הצעירים יזכו לראות עוד הרבה ממנו, כיוון שהוא נבחר להיות חלק מצוות מנחי תכנית הקיץ החדשה של ערוץ הילדים.

   אסף הרץ, עומר דרור (יח"צ , יוסי צבקר)
   ילדודס! אסף הרץ עם עומר דרור (צילום: יוסי צבקר, יח"צ)

   מדי יום, הרץ ישאיר את פרקש לישון בביתם המשותף, כשיגיע להנחות תכנית קיץ משעשעת, בשם "הבנים והבנות", לצד מנחי הערוץ הוותיקים יותר, דנה פרידר, טל מוסרי ועודד פז. במסגרת התכנית, יגיעו קבוצת בנים וקבוצת בנות לווילה, שבה יתחרו במשימות שונות, כשאל המתמודדים יצטרפו כוכבי ילדים שונים.

   הרץ לא יהיה המנחה החדש היחיד, כי אליו יצטרפו עומר דרור ושירן סנדל, שהילדים כנראה מכירים מדרמות נעורים כמו "גאליס". הזוכה המרקד ודרור, קיבלו תפקיד מיוחד שבמסגרתו ידגימו את המשימות וישפטו את המתמודדים בשטח, כך שהקשיחות הכרחית, במיוחד בגלל שבתכנית מעורבות גם הדחות אה-ל-הישרדות.


   וואלה! סלבס לא ראתה תכנית קיץ, מאז שבקייטנת הקיץ של כיתה ה' הצמידו לה את כינוי החיבה - "כדור פורח".


   לוהט: אסף הרץ באימון כושר

   הסוד של ”הרווק”: לדודו אהרון יש חברה?

   רכלו על המנחה החדש של ערוץ הילדים בפייסבוק