פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   מתמודדת "האח הגדול" בפרסומת לוויברטור

   עונה מסעירה נוספת של תכנית הריאליטי המצליחה, עתידה לכבוש את מסך הטלוויזיה של, ובכן, כולם. רגע לפני, מתגלה כי המתמודדת הסקסולוגית, שלי ורוד - לקחה חלק בסרטון שובב. וואלה! סלבס מתנהגת בהתאם

   בזמן שכל אזרחי ישראל דרוכים לראות כיצד תתנהל הדינמיקה הזוגית בבית "האח הגדול", שדים מהעבר של כמה מהמתמודדים מתחילים לצוץ. בין היתר, מגיעה גם הפרסומת הזאת, השייכת למתמודדת המסקרנת, סקסולוגית במקצועה, ד"ר שלי ורוד.

   הפעם, מדובר בעבר המעט אפל של כוכבת הריאליטי העתידית, שמתברר כי לקחה חלק בסרטון הסברה שיווקי לוויברטור. "התחושה הנעימה של זרם המים על איברייך המוצנעים, תיצור הרגשת עונג ייחודית", מסבירה ורוד ומפילה את הלסת של וואלה! סלבס.

   מלבד העובדה שדף הפייסבוק "Let's Talk About Sex with Dr.Varod" שייך לורוד, ישנה גם הפרסומת המדוברת לאביזר המין. "הסודות שאספר לכן, יתבלו את חיי המין שלכן", אומרת ורוד למצלמה, "כפי שידוע לכל, נשים אוהבות להשתמש בזרם המים במקלחת למטרת עינוג עצמי – עכשיו, יש דרך חדשה וקלה לעשות זאת, באמצעות ה'פרייבט ג'ט' – המוצר שיתחבר בקלות לצינור הברז במקלחת שלכן".

   שלי ורוד (צילום מסך , יוטיוב)
   סרטון הסברה מסוג חדש. שלי ורוד (צילום מסך)

   לאחר כל הסופרלטיבים, ורוד מסבירה כיצד להתקין את הוויברטור המסתורי והקטן, ומוסיפה כי לאחר מכן יש לקבוע את טמפרטורת המים ועוצמת הזרם. אז, הייתם טסים בפרייבט ג'ט הזה?


   גם לוואלה! סלבס יש מין צעצוע.


   שמחה כפולה: גאולה אבן בהריון מגדעון סער

   נינט משיקה וכל משפחת טייב מתייצבת

   רכלו כאן על המתמודדת השובבה של "האח הגדול"

   שלי ורוד (צילום מסך , יוטיוב)
   היצור שמעניק כנפיים, כך על פי הדוקטור (צילום מסך)