נושאים חמים

שורטת: אביבית בר זוהר בבגד ים מנומר

וגם: קארין כהן במראה ספורטיבי, אייל גולן ודודו אהרון, שבילו סוף שבוע לוהט במיוחד לצד הבריכה, באילת החמימה. הכינו את משקפי השמש - זה מסנוור. וואלה! סלבס שמן גזר

בסוף השבוע שעבר, בזמן שאתם כנראה לא יצאתם מהבית בלי מטרייה והוצאתם מהארון את הסוודר, היו כמה אנשים מפורסמים שעשו שימוש דווקא במקדם הגנה איכותי - רק כי שהו באותם ימים באילת. אחד מהם הוא הזמר הלאומי, אייל גולן, שירד יחד עם כמה חברים לעיר הנופש, אבל לא לצורך חופשה מפנקת - אלא כדי לתת שם את השואו שלו בפני קהל מזיע.

אייל גולן (יח"צ , עדי עימראן)
כמה חם! אייל גולן באילת

גולן, שהופיע לצד דודו אהרון לכבוד חגיגות עשר שנים למסעדת "פריים" ברמת החיל, פגש בבית המלון כמה פרצופים מוכרים היטב. שניים מהם היו של אביבית בר זוהר וקארין כהן - אושיות שלא מתביישות לחשוף את הקימורים ביקיני או בגד ים שלם עסיסי, ואכן כך עשו - כולל מחשוף מאוד מפרגן של מיס בר זוהר.

אביבית בר זוהר (יח"צ , עדי עימראן)
היוש. אביבית בר זוהר והנכסים

בנוסף, כדי להעלות את המורל, זימרו במלון גם לירון רמתי, דניאל בן חיים, שופט "אייל גולן קורא לך" ירון אילן והשדרן דידי הררי - שהנחה את כל האירועים של סוף השבוע החגיגי. מה קורה באילת? מתברר שכולם מאוד מחייכים.


וואלה! סלבס עולה על בגד ים רק אם היא הולכת להתגלגל על הדדשא עם הכלבלב שלה בונבוני, רק כי היא לא רוצה כתמים ירוקים על הבגדים!


תמונות ראשונות: אורנה דץ והחבר מבלים

גווינת’ פאלטרו שכחה את התחתונים בבית

רכלו על בגדי הים של הסלבס גם בפייסבוק

דודו אהרון (יח"צ , עדי עימראן)
דודו אהרון כבר לא הרווק?
קארין כהן (יח"צ , עדי עימראן)
קארין כהן באאוטפיט שלם
דידי הררי (יח"צ , עדי עימראן)
דידי הררי ומעריצות
לירון רמתי, דניאל בן חיים (יח"צ , עדי עימראן)
לירון רמתי ודניאל בן חיים מרימים
ירון אילן (יח"צ , עדי עימראן)
ירון אילן עושה פוזה