פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   מדהים: דנה רון מצילה אישה במצוקה

   כאשר מגישת תכנית הבוקר האהובה ראיינה אישה שסבלה מקשיים בגלל בן זוגה לשעבר, היא לא חשבה שזה יגיע לכך שתסייע לגברת לקבל עזרה מרשויות המדינה. וואלה! סלבס צדיקה

   מדהים: דנה רון מצילה אישה במצוקה

   תגידו מה שתרצו על דנה רון ותכנית הבוקר שלה, אבל מתברר שיש כאלה שמצליחים להפיק מהשידור יותר ממתכון משגע, המלצה לשופינג או קטע משעשע שיהפוך ללהיט רשת ויראלי. מנחת "הבוקר של דנה" בקשת, אירחה השבוע אישה מסורבת גט, שסיפרה על הייסורים שהיא חווה מבעלה - אך אחרי שהופיעה בתכנית, חלה התקדמות בתהליך הפרידה הרשמי.

   עירית רון, שנחשבת לאישה "עגונה" מזה שמונה שנים סיפרה מול המצלמות שהיא מבקשת להתגרש כבר מאז שנת 2005, אך בן זוגה לשעבר הבהיר לה ש"תהייה אלמנה לפני שתהיה גרושה", וגם אחרי תהליכי גישור וביקורים אצל עובדת סוציאלית לא הסכים להיפרד ממנה. מנחת התכנית המדוברת, הזדהתה עם המקרה כיוון שגם היא בעצמה הייתה מסורבת גט במשך שנים רבות.

   דנה רון (אלירן אביטל , יחצנים)
   אישה משחררת. דנה רון (צילום: יח"צ)

   אבל כאן לא נגמר הסיפור, כיוון שמלבד הקפה ושיחות הסלון, מי שעוד צפה בקטע מהתכנית היו הדיינים בבית הדין הרבני שמטפלים במקרה של האישה, שאחרי צפייה בקטע שלחו צו מאסר לבעלה בנפרד. הבעל, נאסר ביום שלמחרת - כך שהאירוח על הספה של דנה עזר לה הרבה יותר משחשבה שיסייע.

   דנה, את צדיקה!
   ?שמחנו לשמוע את הבשורה על ההתקדמות בעניינה של עירית רון, אנחנו תמיד שמחים לעזור לנשים ונמשיך לעקוב אחרי הסיפור שלה".


   וואלה! סלבס קשורה רק לדבר אחד בחיים האלה - פינקי, העכברוש שחי בחדר הארונות שלה.


   תמונות ראשונות: אורנה דץ והחבר מבלים

   צפו: כמה באמת עלה האירוע של ניקול ראידמן?

   רכלו על דנה רון והאישה העגונה גם בפייסבוק