פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   חגיגה מתוקה: אייל גולן ובר רפאלי דביקים

   היא טחנה עם ג'רארד בזמן שהוא התפנק עם אקסית מפורסמת - ואז כולם הגיעו למסיבת מימונה מתוקה במיוחד בלב העיר הגדולה, עד השעות הקטנות של הלילה. וואלה! סלבס שוגר ליפס

   מה הקשר בין כוכב הוליוודי, טופמודל ישראלית והאקסית של אייל גולן? מסיבה זוהרת שהפגישה את בר רפאלי, גולן, ג'רארד באטלר ועוד יפים ואמיצים על רחבה צפופה במיוחד. אחרי שסיים שיחה ידידותית עם ראש הממשלה נתניהו בקיסריה, באטלר החליט להשיל את הקלוריות שנצברו מהמופלטות והגיע לשתות ולרקוד בפאב תל אביבי, בו היו באותה שעה רפאלי וגולן עם חברים נוספים.

   אייל גולן, ליאת אשורי, ג'רארד באטלר (צילום מסך , צילום מסך, אינסטגרם)
   שורפים קלוריות. אייל גולן, ג'רארד באטלר וליאת אשורי נהנים

   ההוליוודי פגש את הזמר הלאומי, אחרי שגולן החליט לחתוך מחגיגת המימונה שנערכה בביתו של החבר הקרוב חיים רביבו ואשתו שגית. גולן, אם חששתם, לא היה אצל רביבו לבד - כשבין הצהלולים הספיק להשלים פערים עם האקסית המפורסמת שלו, הדוגמנית הבינלאומית שפעם עשתה לו נעים, טאטום מירנדה. כשחזר לאזור תל אביב, אסף חברים נוספים כמו ליאת אשורי, והגיע לפאב החביב עליו, בו בילה במקרה (או שלא) גם באטלר.

   אייל גולן, בר רפאלי (צילום מסך , צילום מסך, אינסטגרם)
   "על שלטי חוצות היא מצולמת, כן היא מהממת... כל כך יפה". בר רפאלי וגולן

   כאן מגיע הטוויסט: בפאב גולן פגש ברפאלי, שלא צריכה למרוח דבש כדי להיראות לוהטת אך מתוקה. מוקדם יותר באותו הערב, הדוגמנית סיימה סשן בליסה עם באטלר וחברים כמו אורי פפר ויעל גולדמן במסעדה מקומית - כך שנוכחותו של השחקן המפורסם לא ריגשה אותה כפי ששימחה את גולן וחבריו. אה, זה נגמר בתמונה של הזמר והטופמודל, כולל ציטוט מתוק משיר. דביקים, כן?


   וואלה! סלבס לא אוכל מתוקים, אצלה זה בעיקר מרור.


   בולסים מופלטות: אנחל בונני חוגג עם החברה

   מפגש לוהט? רכלו על המסיבה של בר אייל וג'רארד בפייסבוק

   אייל גולן, טאטום מירנדה (צילום מסך , צילום מסך, אינסטגרם)
   והנה טאטום מירנדה
   אייל גולן, טאטום מירנדה (צילום מסך , צילום מסך, אינסטגרם)
   מזכרת מהחגיגה אצל חיים רביבו