פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   מי הפך את טומי אלתגר ואיילה רשף למלצרים?

   צמד החמד של עולם הריאליטי לבש סינר, מזג יין ופיזר מנות שף לצדם של רון שחר, קובי מחט ונוצצים אחרים - שהתנדבו להזיע בסעודת צדקה. טיפ לא היה שם. וואלה! סלבס בתיאבון

   האם טומי אלתגר ואיילה רשף החליטו להיפטר מהעבודה השגרתית שלהם (נו, פרזנטורים של רשת קניונים!) לטובת עבודת מלצרות מתישה? ייתכן שמישהו כמו רון שחר צריך לחלטר כמוזג יין במסעדה, כהשלמת הכנסה אחרי הנחיית משדרי קדם האירוויזיון הנוצצים? לא בדיוק. השלושה, יחד עם מפורסמים אחרים, שינסו מותניים ושימשו כמלצרים בארוחה שכל הכנסותיה הועברו כתרומה למען ניצולי שואה וקשישים.

   טומי אלתגר, איילה רשף (יח"צ , צור ריכטר-לוין)
   "מי הזמין סביצ'ה"?". טומי אלתגר ואיילה רשף ערוכים

   כן, מתברר שלפעמים הסלבס מוותרים על השקות ומסיבות, ועושים עושים מעשים טובים. בין אלה שלבשו סינר לבן והגישו לאורחים את המנות הנחשבות של שגב משה ואביב משה (בלי קשר משפחתי מיוחד) במסעדת "דופלקס" בהרצליה פיתוח, היו גם קובי מחט הלוהט ושותפתו להגשת תכנית הבוקר אפרת אנזל.

   רון שחר, אפרת אנזל (יח"צ , צור ריכטר-לוין)
   רון שחר רציני, אפרת אנזל מעריכה

   עוד נכחו גם מי שפעם פיזזה עם כוכבים, גילי שם טוב והקוגרית מיכל צפיר, שהשתלבו בטבעיות בארוחת המלאכים של עמותת קבוצת שורשים. כן, הם דאגו להגיש לאנשים ששילמו כתרומה למען המטרה הטובה. טוב, לשם שינוי הם יצאו מהאירוע לא ממש שבעים, אבל יותר צדיקים.


   וואלה! סלבס תגיד לאורחים שיבקרו אותה קבוקים, שפג תוקפם בשנת 2001. הם נותרו בארון מאז הפעם האחרונה שבה אירחה מישהו בדירתה.


   מפתיע! מי הזמר שחשף את ישבנו העסיסי?

   מתמודד ”דה וויס” במופע סמי אירוטי

   רכלו על המלצרים הנוצצים גם בפייסבוק

   קובי מחט (יח"צ , צור ריכטר-לוין)
   קובי מחט עובד קשה עבור הטיפ
   אביב משה , שגב משה (יח"צ , צור ריכטר-לוין)
   אביב משה ושגב משה מזליפים בלסמי
   טומי אלתגר (יח"צ , צור ריכטר-לוין)
   טומי מועד קלות
   גילי שם-טוב (יח"צ , צור ריכטר-לוין)
   גילי שם טוב חרוצה
   מיכל צפיר (יח"צ)
   מיכל צפיר טבעית