פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   הבת של ריטה ורמי קלינשטיין בדרך להוליווד?

   מתברר שהכל נשאר במשפחה: משי קלינשטיין המוכשרת, ככל הנראה תנסה את מזלה מעבר לים בקרוב מאוד. בדרך: צילום בסטודיו ומשקפי שמש שהרשימו את אמא. וואלה! סלבס גנטיקה

   האם צעירה ישראלית נוספת בדרך להצלחה בין הגבעות של הוליווד? אם נשפוט לפי אמא ואבא, התשובה היא כן. לוואלה! סלבס נודע שמשי קלינשטיין, בתם הבכורה של ריטה ורמי קלינשטיין ומשוחררת טריה מצה"ל, ככל הנראה תטוס בקרוב לנסות את מזלה בלוס אנג'לס. לא ברור אם מדובר בניסיון לפרוץ כזמרת לוהטת או דווקא כשחקנית, מה שבטוח שאת הכישרון היא ירשה משני הצדדים.

   משי קליינשטיין (אביב חופי)
   גלאם של הוליווד. משי קלינשטיין בחתונה של אבא (צילום: אביב חופי)

   השבוע, הצטלמה משי בסטודיו של יניב אדרי, ככל הנראה עבור תמונות שישמשו אותה לממש את המטרה הנכספת מעבר לים. ריטה, אמא תומכת שכמותה, הגיעה כמובן ללוות אותה על הסט. כיוון ששעות ספורות לפניכן התקיימו שם צילומים לרשת משקפי השמש "אירוקה", מצאה ריטה זוג אטרקטיבי של דולצ'ה וגבאנה שנותר במקום - כך שלמרות האפלה בחוץ, היתה חייבת למדוד.

   ריטה (יח"צ , זאביק דרור)
   "רגע, מצלמים אותי?". ריטה והמשקפיים

   משי שהשתזפה מהפלאשים של המצלמות במקום, עשתה לריטה חשק להופיע כדוגמנית, כיוון שדאגה שכל האירוע יתועד לפרטים - כלומר את המשקפיים הנאים, על פניה הנאות אף יותר של הדיווה המקומית. מה אתם אומרים, יפה לה שמש שיק?


   וואלה! סלבס לא ממש בקטע של משקפיים עגולים על האף המשולש שלה, גם ככה הפרצוף ממש מרובע.


   צפו: ריטה דופקת את האוטו

   איך יבלו אנה ארונוב ואיתי תורג’מן בחג?

   ריטה (יח"צ , זאביק דרור)
   "אוי, כל כך הרבה אור ואהבה"