פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   סכסוך חדש? קרן פלס נגד אביב גפן

   באחד הפרקים האחרונים של "דה וויס", המנטור הפרובוקטיבי פלט הערה עוקצנית באשר לאחד משיריה של מירי מסיקה. החברה קרן פלס, החליטה שלא לשתוק. וואלה! סלבס טראח

   הו, כמה נעים לפלוט את הקרביים בדף פייסבוק אקראי. את זה, יכולה לזמר המורה מ"בית ספר למוסיקה", שהחליטה לעקוץ בפומבי את המנטור מ"דה וויס". מדוע? ובכן, לאחר שאביב גפן העז להביע את דעתו הבוטה באשר לאחד משיריה של מירי מסיקה, ה-BFF קרן פלס, החליטה לשמש כיפת ברזל. הישמרו, בפעם הזאת הטמפרטורות גבוהות במיוחד.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   קרן פלס VS אביב גפן. צעקות וכאלה

   בתכנית שהוקרנה ביום ד' האחרון (13.2), ביצע אחד המתמודדים את השיר "באה אליכם", מתוך אלבום הבכורה של מסיקה. כשגפן התבקש להביע את דעתו הכנה, הוא כמובן לא התאפק ובחוסר טאקט משווע (אך לעיתים חינני) אמר כי "אי אפשר להחיות את השיר הזה, כי הוא כבר מת". אאוץ'.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   הסטטוס של פלס. פלוס השיר!

   הגברת פלס, שכבר שנים רבות מנהלת יחסי חברות מגה-מתוקשרים עם התאומה ה(כמעט) סיאמית, מסיקה - החליטה להגיב להשמצה הברורה שנפלטה מגרונו של המנטור וכתבה בדף הפייסבוק ש"זה שניסה לצאת אתמול גדול בטלוויזיה, על חשבון כשרונם של אחרים, לא ראויי להיקרא על שם העונה הכי יפה בשנה". לכיתוב הגס, הוסיפה לינק לגרסתו המקורית של השיר שבוצע בתכנית. פו.


   וואלה! סלבס מזמרת באמבטיה בכל פעם שמגיעה שעת פריים טיים, ומדמיינת שגפן מדבר עליה. כזו היא, מזוכיסטית.


   המתמודדת הדתיה מ”דה וויס” צמודה לאביב גפן

   רווקה הוללת: אפרת גוש חוגגת עם ”דה וויס”

   מרגישים את החום? רכלו בפייסבוק

   והנה הביצוע שעורר את אביב גפן