פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   מי הנערה הזאת? אייל גולן עושה מרגול

   רגע לפני שיחגגו את פורים על המסך, צוות "אייל גולן קורא לך" החליט להפוך לחבר השופטים של ריאליטי כישרונות אחר. אז מי מהם הפך לדנה אינטרנשיונל? וואלה! סלבס היסטרית

   אם עד היום לא ממש צחקתם בפורים, חג העדלאידע והמסכות, חכו עד שתבחנו את התמונות הבאות של אייל גולן והחברים שלו מתוכנית הכישרונות שבראשה הוא עומד, שוודאי יעלו לכם חיוך על השפתיים. חיוך? כנראה שתתגלגלו מצחוק, אחרי שתראו שגולן החליט שלכבוד התוכנית המיוחדת לחג, הוא וחבריו יתחפשו כמיטב המסורת המבדחת - מה שנגמר בהרבה פאות, סומק ונוצות.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   בלי מעאוולים! אייל גולן בתור מרגול (צילום מסך)

   הזמר הקשוח שמתחזק קרחת בוהקת בדרך כלל, חבש עבור התוכנית של ערוץ המוזיקה פאה שחורה ארוכה, התקשט בעגילים ושרשראות וכמובן מרח הרבה שפתון צבעוני. הכל כדי להידמות כמה שיותר למרגלית צנעני, השופטת המיתולוגית של "כוכב נולד" - תוכנית הכישרונות מהערוץ המתחרה.

   לצדו, נהנה דודו אהרון, מי שבקרוב ינסה לתפוס נשים, ממראה של אישה-אישה אמיתית, כשהתחפש לדיווה דנה אינטרנשיונל, אבל ביום עליז במיוחד. לא שזה גרם לו להפסיק לחלק נשיקות מלאות צבע לסביבה.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   בנות רק רוצות להינות! גולן עם דודו אהרון ועדי לאון

   כדי להשלים את הפאנל של "כוכב נולד", עדי לאון עלה על חליפת נוצות בדומה למירי מסיקה, בעוד שירון אילן הבריק בתור המנחה צביקה הדר ורק גל אוחובסקי, שפעם שפט בעצמו בתוכנית ההיא - נותר גאה בתפקיד עצמו, גברי בהחלט. טוב, אפשר להבין.


   וואלה! סלבס צריכה להתחפש לגבר רק בסופי שבוע, בשאר הזמן היא נראית כמו אחד באופן טבעי.


   שופט ”אייל גולן קורא לך” נפצע על הסט

   מה עשו אייל גולן ואביבית בר זוהר יחד?

   צחקתם על גולן והחבר'ה? רכלו על זה גם בפייסבוק

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   גל הגיע כדגל הגאווה. צוות "אייל גולן קורא לך"