איפה בילו יעל אבקסיס, חיים כהן וסילבן שלום?

אחת המטפלות האהודות על ידועני ארצנו החליטה לחגוג את יום הולדתה, מה שהביא למיקס מרתק של פוליטקאי, שף, שחקנית ורגליה החשופות של ניר מוזס. וואלה! סלבס קיבוצית

וואלה! סלבס | צילום: אביב חופי
30/12/2012

מי אמר שפוליטיקאים, שפים, שחקנים ועוד אי אילו שגרירים מוכרים - לא יכולים להתערבב, להתערבל, להתמקסס וליצור ניחוח חדש לברנז'ה המקומית? ובכן, בו! זה קרה אמש (ש'). הרפלקסולוגית המוערכת, דינה דודאי, חגגה את יום הולדתה ה-57 בפאב ה"אזור", והביאה לבונדינג של כמה אושיות מובחרות - כאלו שלא נוטות להתחכך זו בזו. אז, איך נראה המפגש המשונה של יעל אבקסיס, חיים כהן וסילבן שלום? בדיוק כמו שניתן לתאר – קיבוץ גלויות. פאן, פאן, פאן!

העתיד כבר כאן

הבדיקה החכמה שמאתרת סיכון מוגבר ללקות בשבץ מוחי

מוגש מטעם שחל
אין להן סוף, לרגליים שלה. ג'ודי וסילבן(צילום: אביב חופי)

את הקליניקה של דודאי המוערכת, כל אנשי התעשייה מכירים היטב, שכן היא מכהנת כאשת המקצוע שנוגעת, לוחצת, משחררת ומרפאת את האיברים הכואבים של הסלבז, את כל זה היא עושה אגב, למרות שאיבדה את מאור עיניה. דואדי, שבדרך כלל מעדיפה שלא להיחשף לתקשורת, הסכימה הפעם לערוך אירוע מתוקשר בשיתוף עם עמותת "אתגרים", לה תרמה את כל המתנות שקיבלה. תוהים אילו מטופלים מובחרים הגיעו להילולה? שימו לב: יאיר ניצני, משה איבגי, אילנית, כהן שניצח על המטבח, רונית אקלבץ שהוסיפה מעט זהב מנצנץ לאאוטפיט השחור והמוכר, מיכאלה ברקו, חבר הכנסת ואשתו – גו'די שלום ניר מוזס, וכאמור אבקסיס.

נחטפה במוצאי שבת. יעל אבקסיס(צילום: אביב חופי)

מי שהצליחה להפיל את לסתה הכבדה של וואלה! סלבס היא כמובן הגברת שלום ניר מוזס, שלבשה שמלה קצרצרה, וחשפה רגליים ארוכות שאמנם התהדרו בגרביון שחור, אך לחלוטין הסגירו את העבודה שמדובר בפיגורה די לוהטת. ה-לו ג'ודי!


וואלה! סלבס מתערבבת רק עם קופים, פילים, אוגרים וחשופיות.


רונית אלקבץ משיקה את התאומים

הדרינק של ג'ודי שלום ניר מוזס, דניאלה פיק ורן שריג

מי יודע מדוע ולמה, לובשת הזברה פיג'מה? חיים כהן(צילום: אביב חופי)
לו, לעומת זאת, יש. משה איבגי(צילום: אביב חופי)
ווג, זוכרים? מיכאלה ברקו(צילום: אביב חופי)
פריזורה מוכרת. יאיר ניצני(צילום: אביב חופי)
בפעם הבאה טורקיז? רונית אלקבץ(צילום: אביב חופי)
תודה שבאתם. אילנית ודינה(צילום: אביב חופי)
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully