פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   לידיעת יונית לוי: עידו רוזנבלום חולה

   האם המנחה המוכשר יאלץ לזנוח את האולפנים או את תחנת המוניות? יכול מאד להיות. בימים האחרונים מסתובב רוזנבלום מצונן ברחובות תל אביב. יונית בישלה מרק? וואלה! סלבס אחות

   וואלה! סלבס כאובה, הרוסה ובעיקר רוצה להגיש עזרה ראשונה למגיש הטלוויזיה, עידו רוזנבלום, שנראה מסתובב חולה ברחובות תל אביב. אל תטעו, הסיבה היחידה שהיא מעוניינת לבשל לו מרק, לסחוט לו תפוזים, לנגב לו את האף ולפורר לו אקמול, היא אך ורק בשביל שתוכל לבלות במחיצת יונית לוי (או לפחות תנשום את אותו האוויר שהיא נושמת).

   עידו רוזנבלום (ברק פכטר)
   פלאפל עושה לו אלרגיה? עידו רוזנבלום

   לצערה של הסטוקרית, זה בטח לא יקרה מאחר ורוזנבלום, שככל הנראה מרוצה מתפקידו כרוכש ארוחות הצהריים/ערב (ובכן, אשתו עסוקה), יצא לשיטוט ברחובות הקרובים לאזור מגוריו במרכז תל אביב, כשהוא לבוש טי-שירט וג'ינס, ובידיו שקיות ניילון המכילות חמגשיות. מה שאומר שהוא כנראה כבר מתאושש מהשפעת שתקפה אותו, אך עדיין מקפיד לקנח את אפו האדום עם נייר טואלט שהביא מהבית.

   עידו רוזנבלום (ברק פכטר)
   כנראה. לבריאות

   על הדרך, פגש רוזנבלום מכרה, לפחות כך נדמה על פי התמונות, שאחזה בעגלת תינוק. לא ברור כיצד התנהלה שיחת החולין הזו, אבל סביר להניח (או לפחות רוצה לקוות) שהשניים דיברו על הורות/ שילב/ תינוקות/ שינויים/ מחסור בשינה/ צווחות וכו'. יונית, האם פיק הברכיים שנשמע עד כאן, שייך לך?


   וואלה! סלבס בוכה כמו תינוקת בכל פעם כשפניה של יונית מפציעות על המסך. האם יאמצו אותה? כל התשובות בפרק הבא.


   אל תעזבי: יונית לוי שוב נפרדת מעידו

   עידו רוזנבלום מפנק את יונית בפלאפל

   עידו רוזנבלום (ברק פכטר)
   גם יונית מוסרת
   עידו רוזנבלום (ברק פכטר)
   עוד רגע, רק עוד קצת, טיפה - אאאאפפפפצצצצ'י!
   עידו רוזנבלום (ברק פכטר)
   "גם תינוקות מתעטשים?"
   עידו רוזנבלום (ברק פכטר)
   "יש לך במקרה את המדריך המלא?"