פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   שרת הטיפוח: אביבית בר זוהר בדרך לפוליטיקה?

   האנשים שהפסידו את יוסי בובליל ויובל המבולבל מתמקדים כעת באושיה לוהטת אחרת שהם רוצים לשלב בכנסת - אביבית בר זוהר. האם בקרוב הכנסת תתמלא בשיק שזוף? וואלה! סלבס נבחרת

   האם נמצאה היריבה הראויה לראש הממשלה בנימין נתניהו? אביבית בר זוהר, כנראה יוצאת הריאליטי הכי מטופחת, בילתה אמש (ב') במסיבה יחד עם אנשי מפלגת כלכלה המתהווה ובין ריקוד לריקוד, הפגינה המון עניין בהצטרפות לתנועה הלא כל כך זוהרת. כן, אחרי שאנשי כלכלה איבדו את התקווה עם יוסי בובליל וקיבלו "לא" נחרץ מיובל המבולבל וגיא מרוז, מאוד ייתכן שגברת דיימונדז היא זו שתתמודד על מקום מטעמם בכנסת הבאה.

   אביבית בר זוהר, מפלגת כלכלה (ברק פכטר)
   ישראל חזקה עם קצת מייק אפ! אביבית בר זוהר ואנשי מפלגת כלכלה

   בר זוהר ואנשי הסיעה נפגשו במועדון תל אביבי שבו חגג איש יחסי הציבור אורן אלזם את יום הולדתו, בחסות רשת האופנה Grip. הם כנראה עניינו אותה בעובדות מרשימות על התנאים להם זוכה חבר כנסת ממוצע, היא בטח סיפרה להם על מסקרה נהדרת שחייבת לעבור בחוק. מי אמר שרת הטיפוח הבאה של ישראל?

   אביבית בר זוהר, מפלגת כלכלה (ברק פכטר)
   מתעניינת מותק? בר זוהר מקשיבה

   יחד עם בר זוהר, נהנו במקום החברים של אביבית, דלית זריהן והפוני, יוסי סרור וכדורגלן הריאליטי טום קשתי, שנצמד לבר זוהר לאורך כל הערב. בידידות, רק בידידות. הוא לא שמע שהיא מחפשת מישהו עם כסף, וילה, בריכה וכמה מכוניות? נראה אותו עומד בקריטריונים הגבוהים.


   גם וואלה! סלבס חשבה להיכנס לכנסת הבאה, עם כל תנועה שתסכים לקבל אותה. אין לה את השיק של פנינה רוזנבלום או את הדעתנות של אנסטסיה מיכאלי, אבל תמיד צריכים עוד עובדת במזנון, לא?


   אביבית בר זוהר משתוללת במסיבת אוזניות

   מה גרם לאביבית לברוח מדייט?

   אביבית בר זוהר (ברק פכטר)
   שרת התרבות הבאה מפנקת עם עוגה לאורן אלזם
   דלית זריהן, מפלגת כלכלה (ברק פכטר)
   והנה דלית זריהן, שתכריע מה יהיה עם הפוני הלאומי
   טום קשתי, אביבית בר זוהר (ברק פכטר)
   נצמדים. בר זוהר עם טום קשתי
   טום קשתי, אביבית בר זוהר (ברק פכטר)
   "אתה חושב שאני צריכה ז'קט בג'רוזלם?"
   יוסי סרור, מפלגת כלכלה (ברק פכטר)
   רק זה היה חסר לנו לצד שלי ולבני. יוסי סרור