בלעדי: אמא של בר רפאלי מגיבה

  סאגת ציוץ ה-"מתפללת לשלום האזרחים בשני הצדדים", ממשיכה ליצור כותרות. אחרי אסי עזר ודנה ספקטור, מתייצבת אמה של בר, בפעם השניה. וואלה! סלבס אמא יש רק אחת

  וואלה! סלבס

  כנראה שהעלילה הכי מתוקשרת במזרח התיכון, מיד אחרי מבצע "עמוד ענן", היא זו של בר רפאלי VS טוקבקטיסים/הצל/ליאורה גולדנברג שטרן. כן, הציוץ של בר עורר סערה לא קטנה ברשת, ואולי אפילו מחוץ לה, וככל הנראה, שלא בצדק. העליהום נעשה אכזרי, תוקפני, ואפילו בוטה, והכל בגלל טוויט (אנושי) קטן שהעלתה הדוגמנית.

  עוד בוואלה! NEWS

  ממה נגרמות פציעות ספורט ואיך נדע שאנחנו סובלים מאחת?

  נדב מאירסון
  לכתבה המלאה
  אל תתעסקו עם אם ובתה. ציפי לוין ובר רפאלי (צילום: מערכת וואלה!, דיפולט)

  אז מי ידע שציוץ זעיר יגרום לכאוס וירטואלי? כנראה שבר הגיעה כמעט ערוכה לתרחיש, אבל לא ידעה לאיזה שריון תזדקק. במזל, אמא שלה, שהיא גם הסוכנת שלה, ממשיכה ליירט את ההלעזות המושלכות על בתה. ועושה את זה בצורה הטובה ביותר.

  אחרי שהתעמתה עם כתבת הרכילות הידועה לשעבר של עיתון מעריב, ליאורה גולדנברג שטרן, החליטה ציפי לוין-רפאלי לקחת נשימה עמוקה ולהסביר את פשר האמרה של בתה הקטנה: "כך בר חונכה, להומניות ולאנושיות, לתקווה, לשלום והרמוניה", אומרת מאמא רפאלי, "אנו מודעים לכאב ולסבל של תושבי הדרום ובכלל, ליבנו יוצא אליהם ואנו איתם בכל רגע נתון, כמובן שגם עם החיילים הנפלאים והטייסים שעושים מלאכתם במסירות אין קץ".

  "אותם מלעיזים שיוצאים נגד אמירה כל כך אופטימית ואנושית, הופכים אותנו לבבואה של אלו שרוצים בסופנו. אני מברכת את בתי על אמירה זו, וגאה בה! דרך האנושיות והתקווה, היא, ורק היא, תביא בע"ה לשלום המיוחל".


  וואלה! סלבס שוקלת לבקש מהגברת לוין לאמץ אותה. היא זקוקה לאמא כזו.


  אסי עזר ודנה ספקטור יוצאים להגנת בר רפאלי

  זמן תגובה: אמא של בר רפאלי משיבה אש

  הציוץ שגרם לכל + שגיאת כתיב מסגירת זרות (צילום: מערכת וואלה!, דיפולט)

  טרם התפרסמו תגובות

  הוסף תגובה חדשה

  בשליחת תגובה אני מסכים/ה
   walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully