פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   בזמן אזעקה: רגב הוד משתטח לצד הכביש

   הרקטות והאזעקות באזור הדרום תפסו הבוקר את רגב הוד כשנסע לשיר לתושבי אשקלון. למרות הכל, הוא לא התבלבל ונשכב על הכביש בהתאם להוראות הבטיחות. וואלה! סלבס פזצט"א

   אלפי תושבים בדרום סובלים בימים האחרונים ממטחי הרקטות לעבר ישראל, אך ישנם כמה אנשים שדווקא מעוניינים לשמח אותם בתקופה הלא קלה, בהם כמה מאנשי הבידור הבולטים בארץ. אחד מהם הוא הזמר רגב הוד, שבעצמו נקלע היום (ב') למצב לא פשוט כשאזעקת צבע אדום תפסה אותו בזמן נסיעה לכיוון אשקלון.

   רגב הוד בזמן אזעקה (יח"צ , אסף ארמה)
   פועל על פי הנחיות פיקוד העורף. רגב הוד

   הוד, התראיין הבוקר בתחנת רדיו באשדוד, ראיון שהופסק מספר פעמים בשל מטחי הרקטות שנורו לעיר והעובדה שהיה צריך להיכנס למרחב המוגן. אבל השיא מבחינתו של הוד, הגיע כמה שעות אחר כך כשהיה בדרכו להופיע בפני תושבי אשקלון ולשמח אותם, אז האזעקה אלצה אותו לצאת מהרכב ולהשתטח על הקרקע לצד הכביש, ממש כפי שפיקוד העורף ממליץ. מלחיץ? אפילו הוא מודה בכך.

   רגב הוד בזמן אזעקה (יח"צ , אסף ארמה)
   ידיים על הראש

   "החרדה היא גדולה, אבל זו הדרך שלי לחבק את תושבי הדרום. האזעקה תפסה אותנו לא פעם אחת בכביש מהיר, אז עצרנו האת האוטו ונשכבנו יחד", סיפר הזמר לוואלה! סלבס. "זה היה מבהיל עם כח הפיצוצים, ממש שטח אש".

   רגב הוד בזמן אזעקה (יח"צ , אסף ארמה)
   מעולם לא ראינו אותו בפוזיציה הזו. גררר

   "ברגעים כאלה אתה מעריך את החיים. זה לא ימנע ממני להופיע בפני אנשי הדרום גם מחר, זה לא יעצור אותנו", אומר הוד האמיץ.

   ומה לגבי אשתו הטרייה? "היא לא אהבה את הרעיון", הוא אומר, "אבל לא יכולתי לשבת בבית ולראות איך חצי מדינה משותקת מבלי לעשות כלום. אני קורא לכל החברים והבדרנים להתנתק מהבועה ולפרגן לתושבי הדרום".


   וואלה! סלבס דווקא אוהבת להשתטח, אבל בעיקר על מצעי הכותנה המצרית שלה.


   התינשאי לי: רגב הוד התחתן

   רגב הוד בזמן אזעקה (יח"צ , אסף ארמה)
   וגם לא בזו, ג'יזס
   רגב הוד בזמן אזעקה (יח"צ , אסף ארמה)
   בזו, דווקא כן. אז ביוש