פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   עושה גם בר מצוות: עומר אדם עושה שמח במדים

   כמה מהזמרים האהובים בישראל הגיעו לבית החולים תל השומר במיוחד כדי לשיר ולשמח ילד חולה חמוד, כולל עומר אדם שהופיע על תקן דודו אהרון. מבולבלים? וואלה! סלבס בלבלי אותו

   תגידו מה שתרצו על הסלבס המקומיים כאן בישראל, אבל כשמבקשים מהם להופיע בהתנדבות למען מטרה טובה, התשובה "לא" אינה אופציה מבחינתם. בשבוע שעבר למשל, הוזמנו כמה מבכירי הז'אנר הים תיכוני לבית החולים תל השומר, כדי לחגוג עם יניב, ילד החולה במחלת הסרטן, את בר המצווה שלו, וכמובן שעשו מה שהם יודעים לעשות הכי טוב - שמח!

   עומר אדם (יח"צ)
   איפה דודו? עומר אדם

   ראשון הגיע ליאור נרקיס, שהביא לא רק סלסולים וצהלולים, אלא גם ערכת תפילין לילד בר המצווה. אחריו הגיעו גם לירון רמתי ושלומי שבת, שהתרגש מאוד כששר לאורחים בבית החולים ואפילו דמע כשחיבק את הילד, ששמח לראות את האליל שלו, והכל בזכות עמותת "חברים לרפואה".

   שלומי שבת (יח"צ)
   מרוגש. שלומי שבת

   תקרית מביכה נרשמה כשהחייל הכי אמיץ בצה"ל, עומר אדם, שמשרת ממש בסמוך הגיע ישרות מהבסיס. הוא אולי החייל הצעיר הכי מפורסם בארץ, אבל באירוע הוא התקבל בקריאות אהדה כשהנוכחים קראו לו בטעות בשמו של דודו אהרון. "הופה" אחד והמבוכה עברה. גם אייל גולן, שלא יכול היה לבוא ולשיר, נכח ברוחו כשבכל זאת התעקש להעביר ברכה מצולמת לילד ולהוריו. חמוד.


   גם עומר אדם התבלבל פעם כשקרא לוואלה! סלבס בשמה של דמות מ"חבורת הזבל" כשראה אותה. טוב, יש קצת דמיון.


   החפלה האירית של עומר אדם

   מי הפתיע את שלומי שבת?

   ליאור נרקיס (יח"צ)
   מרים את האווירה. נרקיס משמח
   לירון רמתי (יח"צ)
   מי בקטע של קריוקי? לירון רמתי
   עומר אדם (יח"צ)
   מזל טוב! עומר אדם ונער בר המצווה