פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   המילה האחרונה: אברי גלעד התחתן

   חצי שנה לאחר שהביאו את בתם לאוויר העולם, אברי גלעד ובת זוגו, נעמה שוחט החליטו למסד את היחסים ביניהם בטקס צנוע. בתפקיד הרב: ג'קי לוי. וואלה! סלבס חתונה מאוחרת

   אחד נגד אחת: חודש לפני שהוא מחליף קידומת וחוגג 50 שנות קיום, נראה שאברי גלעד הבין שמה שטוב לרוב האנשים טוב גם לו, והחליט למסד את היחסים שלו עם בת זוגו נעמה שוחט.

   מסיבה של אברי גלעד ונעמה שוחט (אביב חופי)
   מזל טוב. אברי ונעמה

   אתמול (ש') בערב, הזמין גלעד את קרובי המשפחה שלו ואת החברים הטובים למסעדת, 'מקום בלב', שברעננה, שם נשבע אמונים לבת זוגו בשלוש שנים האחרונות. המנחה של "אחד נגד מאה" שחיתן לא מעט זוגות בעבר, החליט גם הוא ללכת על טקס אזרחי והעניק את הכבוד לשותפו לתכנית הרדיו, ג'קי לוי, שקידש את השניים בטקס בו השניים חתמו על חוזה זוגיות משותף.

   אברי גלעד חתונה (אביב חופי)
   לחייך. קובי

   במקביל, חגגה משפחת גלעד את הולדתה של התינוקת, זהר. כל בן משפחה ברך את התינוקת באופן אישי, כולל ההורים הנרגשים. עוד הגיעו לברך ונהנו (או שלא) מאוכל טבעוני שהוגש במקום, היו גם: עמוס תמם, אוולין הגואל, החבר הטוב קובי מידן והזמר דודי לוי.

   אברי גלעד חתונה (אביב חופי)
   בקרוב אצלך. עמוס

   כזכור, גלעד ושוחט הכירו לפני כשלוש שנים, כששוחט ערכה את תכנית הרדיו שלו בגלי צה"ל. לפני כחצי שנה נולדה לשניים בת ראשונה. עבור גלעד אלו הנישואים השניים, לאחר שהיה נשוי לשחקנית חלי גולדנברג.


   וואלה! סלבס מאמינה בחתונה שנייה. וגם בשלישית, רביעית או כל אירוע אחר שיש בו בופה חופשי.

   דו"ח פלסטיני: אברי גלעד מסית לגזענות

   אברי גלעד חתונה (אביב חופי)
   בתפקיד הרב. ג'קי
   אברי גלעד חתונה (אביב חופי)
   הורסת. אוולין
   אברי גלעד חתונה (אביב חופי)
   דוד אוהב אותך? דודי
   אברי גלעד חתונה (אביב חופי)
   חמודים.