אורנה בנאי בארוחה עם החברה והילד

עם עליית העונה החדשה של "מצב האומה", אורנה בנאי דאגה לפנק את צלם הפפראצי בסט תמונות מסקרן שצולם בשיטוט אקראי עם בת זוגה. וואלה! סלבס ישנן בנות

וואלה! סלבס | צילום: ניר פקין
16/10/2012

כוכבת "מצב האומה", לא הותירה אף שלד בארון: עכשיו כשסאגת היציאה ממנו נמצאת מאחוריה, אורנה בנאי יכולה לפרוץ אל העולם בסערה, ולא לפחד מאף צלם פפראצי שיתעד את שגרת יומה. מכיוון שהיא נוטה לשמור על פרטיותה, הטיול המשפחתי אליו הצטרפו בת זוגה ובנה של בנאי, אמיר, תועד עם טשטוש קטן. סקרנים?

טוב לדעת (מקודם)

בדיקה חכמה שמאתרת סיכון מוגבר ללקות בשבץ מוחי - כעת במבצע

מוגש מטעם שחל
אורנה בנאי. ניר פקין
אפשר רק לדמיין. אורנה בנאי והחמולה(צילום: ניר פקין)

בנאי, שחורה מתמיד (אך לא מהסוג של אחיה הקטן, אביתר), פסעה יחד עם הצמודה ובנה ברחובות תל אביב, לאחר ארוחת ערב במסעדה, ולא התרגשה מנוכחותה המורגשת של המצלמה. כזכור, אמיר הקטנטן שהפציע לחיינו בשנת 2003 (לידה שלוותה בפרשיה שפרטיה נותרו עמומים עד עצם היום הזה), הוא בנם המשותף של בנאי ואהרון ברנע.

מצליחים? שוב, החמולה(צילום: ניר פקין)

הסוד הגדול של בנאי בדבר מיניותה, אותו נשאה והסתירה שנים רבות, התגלה לפני כשנה, כשהחליטה להתראיין למגזין "7 ימים". בין דפי העיתון התוודתה שהיא אכן חובבת נשים, ואף נמצאת בזוגיות מאושרת עם אישה. כך הצליחה להדוף מעליה את גלי השמועות שתקפו מעת לעת, ואישרה את הידוע לכל. ובכן, אורנה, גם אז זה לא היה אישיו, תשאלי את דג'נרס מקבילתך.


וואלה! סלבס ממתינה לרגע בו יפתחו לה את דלת הארון בו היא נעולה.


אורנה בנאי יוצאת מהארון

אורנה בנאי תורמת מתנות

שבתות אצל אהרל'ה?(צילום: ניר פקין)
קר שם בחוץ. וגם נעים. ומלטף.(צילום: ניר פקין)
  • אורנה בנאי

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully