פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   טום קשתי ואדל בספלוב מבלים

   אמנם עדיין לא מדובר בקאמבק, וספק אם יקרה, אבל השניים נראו צמודים מתמיד באירוע של הסוכנות שלהם. וגם, עם מי נתקעה אביבית בר זוהר במעלית? וואלה! סלבס טראשית

   רגע אחרי שהחג נגמר, קבלו סיפור שיעשה לכם מתוק אפילו יותר מהתפוח בדבש. אתמול (ג'), בזמן שכולכם בכיתם על כל הפחמימות שתקעתם בחג, התכנסו להם כל כוכבי הריאליטי להרמת כוסית לרגל השנה החדשה.

   טום קשתי, אדל בספלוב (אביב חופי)
   חמודים. טום ואדל

   הכוכבים, שמיוצגים כולם בסוכנות "ריאליטי סטאר", הגיעו למועדון ה"יא-יא", בתל אביב, על מנת לחגוג את השנה החדשה כמו שרק כוכבי ריאליטי יודעים.

   אביבית בר זוהר (אביב חופי)
   רווקה לוהטת. אביבית

   מי שבלטו במיוחד, היו צמד האוהבים לשעבר - טום קשתי ואדל בספלוב - שהפגינו חיבה מוגזמת האחד לשניה. מקורבים אמנם טוענים שלא מדובר בקאמבק, אבל היי, למה לא להיות אופטימיים לקראת השנה החדשה?

   יריב נתי, דנה רון (אביב חופי)
   פאוור קאפל. יריב ודנה

   בספלוב, שעזבה את המקום מוקדם, בוודאי לא תשמח לשמוע שהאקס המיתולוגי שלה עזב את המקום עם לא אחרת מאשר אביבית בר זוהר, ואם לא די בכך השניים נתקעו במעלית, ביחד עם יוסי סרור, במשך עשר דק עד שהגיעו לחלצם.

   ליהיא גרינר (אביב חופי)
   אין אירוע בלעדי. ליהיא

   עוד הגיעו להרים כוסית: ליהיא גרינר והבעל, דנה רון ובן זוגה, מנהל הסוכנות יריב נתי, פיני בלילי, ג'קי מנחם, אוסי שפיר, צבי פורטל, ערן טרטאקובסקי וליטל סמדג'ה.

   וואלה! סלבס נתקעת כל יום במעלית בגלל משקל עודף.

   למה הבריזה אביבית מדייט?

   ערן טרטאקובסקי, פיני בלילי (אביב חופי)
   אח שלו. ערן ופיני
   יוסי סרור (אביב חופי)
   תקועה. במעלית. יוסי