בלעדי: צדי צרפתי וצביקה הדר חוגגים בשיפודיה

לאחר שאור טרקן זכה בתואר הכוכב נולד, התפנו קברניטי התכנית פלאס מנכ"ל קשת לחגוג את סיום העונה העשירית שלהם במסעדת בשרים. וואלה! סלבס צלעות כבש

וואלה! סלבס
05/09/2012
שלומי גבאי

צילום: שלומי גבאי
עריכה: יותם בן דוד

רגע לפני שהביקורות הקשות על העונה העשירית פלאס התגובות הצוננות על הגמר המשמים של "כוכב נולד" יוצאות לאור, דאגו קברניטי התכנית להדחיק את הרגע המר ומיהרו לחגוג במסעדת בשרים.

עוד בוואלה!

כמו מבצע צבאי: מה עושים הטכנאים של בזק בכל חלקי הארץ?

בשיתוף בזק
אנחנו נזמין מה שהם לקחו(צילום: שלומי גבאי)

בזמן שאנשי התחזוקה מנקים את הקונפטי ממה שהיה פעם המוסד הכי מכובד ומרגש של הטלויזיה הישראלית, יצא לו מנחה התכנית, צביקה הדר, כשהוא חמוש בשופט צדי צרפתי, באמא הרוחנית ומפיקת העל טמירה ירדני, במאי התכנית יואב צפיר ועוד כמה פנים מוכרות לסשן חגיגות ב"שיפודי אולגה".

נחשו מי ממש מאמין בדיאודורנט שלו! יואב(צילום: שלומי גבאי)

החבורה העליזה החליפה את בגדי הגמר בחולצות טי לבנות עם לוגו השיפודיה, והתתפנו להתלהב מהבלונים שנתלו במקום כדי לציין את המאורע החשוב.

יאללה בלאגן. צדי בטרפת(צילום: שלומי גבאי)

בין המכובדים שנשנשו בשרים על האש ונהנו ממופע מאולתר של עמוס בן דוד, צדי ועוד כמה מאושרים מטבעם, היה הקיסר המוכשר של ממלכת קשת, אבי ניר שהרעיף מילים חמות על האנשים הטובים שעובדים בהפקה.

גבר הורס. אבי ניר(צילום: שלומי גבאי)

מי שהפתיע את כולם היה דווקא צביקה הדר, שעדיין מתאושש מניתוח צינתור, מה שלא הפריע לו להסתובב במקום עם סיגר משל לא היו דברים מעולם.

גם על וואלה! סלבס אמרו שהיא כבר לא רלוונטית. במקום להתקפל בפינה היא פשוט הראתה לכולם שיש לה וויס.

"כוכב נולד" 10: הגמר הכי מתאמץ ונטול הפאסון בתולדותיה

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully