נושאים חמים

מה עשו אביבית בר זוהר וטום קשתי במיטה?

מישהו החליט שבר זוהר וקשתי יכולים להיות זוג מעולה בחיים האמיתיים, ושכר את שירותיהם של השניים לטובת צילומי קליפ. בתפריט: ליטופים במיטה. וואלה! סלבס מריירת

אביבית בר זוהר כוכבת "האח הגדול" וטום קשתי יוצא "המירוץ למיליון" מעולם לא חשבו להיות זוג, אבל אז הגיע הזמר ליאור מיארה והחליט שהשניים האלה דווקא נראים לא רע ביחד. אז במקום לארגן להם דייט רחוק מעיני המצלמות, מיארה הזמין את הכוכבים להצטלם לקליפ החדש שלו, ובבימויו של נהורי חובב ביטון. וכך, בזמן שאמיר אליהו נותן בפן נאלצו אביבית וטום לפתח רומן בזק.

אביבית בר זוהר, טום קשתי (יח"צ , גולשים)
איזו כימיה. בר זוהר וקשתי

בתסריט: בר זוהר וקשתי נדחסו אל תוך מיטה פוטוגנית בווילה יוקרתית באשדוד, כשברקע מתנגן שירו החדש של מיארה. דמותה של בר זוהר מגלה שדמותו של קשתי בוגד בה, והוא מבחינתו תוהה בעצב איך זה יהיה לחיות בלעדיה. במקביל ניתן לראות את השניים מבשלים, מתגפפים ומשתעשעים משל הם מנהלים זוגיות ארוכת שנים.

מקורות מהסט סיפרו לוואלה! סלבס שהכימיה בין שני הכוכבים היתה יוצאת דופן "הם נראו כמו זוג שיוצא כבר שמונה שנים ביחד", סיפר עד ראייה והוסיף, "זה הפתיע את כולם". אל דאגה, לפי יודעי דבר, נכון לעכשיו בין השניים לא מתבשל שום רומן אמיתי.

וואלה! סלבס הצטלמה לקליפ של הכוכב האיראני קמראן. למקרה ותהיתם מה התחיל את המשבר הפוליטי.

מה אתם אומרים על הזוגיות הפיקטיבית של אביבית וטום? בואו לרכל עם וואלה! סלבס בחשבון הפייסבוק

אביבית בר זוהר, טום קשתי (יח"צ , גולשים)
כמו זוגיות בת שמונה שנים. בר זוהר וקשתי במיטה