פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   נטלי דדון בדרך לחופה?

   במקום להידחק בשדה התעופה, העדיפו מספר כוכבים להגיע להשקת בית מלון חדש וזכו לפינוקים על חשבון הברון. רק נטלי דדון זכתה לרמז ממש לא דק מהחבר שלה. וואלה! סלבס קולולו?

   בזמן שאתם התאשפזתם מול המזגן, או חיפשתם פיסת חול פנויה על חוף הים, לא מעט כוכבים נענו להצעת בית המלון הבוטיק החדש, sealife באכזיב, והגיעו לחופשה קצרה על חשבון הברון.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   למי שפספס. ענת שוב בביקיני

   בין הפנים המוכרות שהסכימו בטוב ליבם לרבוץ יומיים בסוויטה מפוארת פלאס מזון והפתעות, היתה גם נטלי דדון, שהתרשמה כל כך מהמקום, עד שבן זוגה, חמי בראל, פלט לאוויר, את המשפט ש (כמעט) כל אשה רוצה לשמוע, "זה יכול להיות אחלה מקום לחתונה שלנו". שנאמר: אומייגאד!

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   אז מגיע לכם מזל טוב? נטלי חמי וטאו הקטנה

   חוץ מהשניים האלה, בילו במלון הטרי גם כוכבי "הישרדות VIP", מיכל זוארץ שהגיעה עם בעלה והילדים, ענת הראל, שהביאה עוד חברה, חן שילוני הגיעה עם בעלה והתינוקת בייבי - אמה פלאס אמה של שילוני שעשתה בייביסיטר בזמן שהבת חגגה בבריכה והרכש החדש של "צינור לילה" סיוון אברהמי.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   חוק חנוך חובה. דאום סמל מין

   מגזרת "מחוברים" נצפו במקום חנוך דאום ששכנע את דדון לקרוא את ספרו החדש, ואז הנציח אותה עושה את זה ואמירם טובים שהגיע עם משפחתו ונאלץ לנטוש אותם ללא פחות משלוש הופעות שונות בצפון הארץ וגם מלכת היופי בדימוס, שביט ויזל, שהגיעה עם החבר ההורס שלה ובמקום רביצה שפת הבריכה העדיפו לצאת לטייל בצפון.

   הפעם האחרונה שוואלה! סלבס ראתה מלון במפנים היתה כשהוזמנה לנקות פאנלים.

   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   התגעגעתם? זוארץ בלוק חייתי
   תמונת דיפלוט (מערכת וואלה! NEWS , וואלה)
   טוב, מה את צועקת? הראל