נושאים חמים

הדיאטה הסודית של נועה תשבי

אחרי שבמשך שנים ניסתה הישראלית שלנו בהוליווד להוריד קילוגרמים ממשקלה, עכשיו היא סוף סוף מצליחה. רוצים לדעת איך? כנסו. וואלה! סלבס מרזי מורית

אם יש משהו שנועה תשבי ידועה בו, הוא הגאווה המאוד גדולה שלה לגבי הפיגורה הובטילישסית שלה. בכל ראיון או כתבה אליהם התראיינה התשבי, הכוכבת סיפרה בגאווה שאין לה בעיה עם המשקל שלה ועם איך שהיא נראית. מתברר שעכשיו הדברים קצת משתנים.

נועה תשבי (יח"צ)
כמה ירדת?

אחרי שכבר שימשה כפרזנטורית של רשת המידות הגדולות, "מתאים לי", תשבי החליטה שהיא רוצה לטפח את הפיגורה המהממת שלה, ופצחה בדיאטה.

נועה תשבי (יח"צ)
תכניסי את הבטן

לחברים על סט הצילומים של מעצבת התכשיטים, "מיכל נגרין", אותה היא מקמפיינת, תשבי סיפרה שאחרי אין ספור נסיונות של דיאטה, היא החליטה ללכת על קונספט חדש. אם אתם ממש רוצים לדעת מה הוא, מסתבר שהנוסחה המנצחת של התשבי היא פשוט לא לעשות מהדיאטה עניין ולשמור על ארוחות מסודרות. אה, פשוט.

נועה תשבי (יח"צ)
ליקוויד לאנץ'?

אבלמתברר שהדיאטה היעילה היא לא הדבר היחיד שמעסיק את ההוליוודית. בימים אלו היא עובדת ביחד עם שלושה מתכנתים ישראליים על אפליקציה ייחודית לאייפון. האפליקציה, שנקראת MINIT, תאפשר למשתמש בה להעביר מסרי מולטימדיה מסוגים שונים בוידאו קליפ בן דקה אחת. נחמד.

הדיאטה האחרונה של וואלה! סלבס הייתה דיאטת גלידה. של בן אנד ג'ריס. לא ממש הצליח לה, כי היא חולה גם על האגן דאז.

נועה תשבי חוגגת עם צדי צרפתי

מה עשתה נועה באפריקה?