פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   יהודה לוי ומיה דגן בגאווה

   צמד השחקנים הגיעו לעוד יום עבודה על הסדרה החדשה שלהם וניצלו את הזמן בין הצילומים לשיחה אינטימית על החיים. וואלה! סלבס אוזניים לכותל

   וואלה! סלבס הייתה נותנת הרבה כדי להיות זבוב על הקיר מאחורי יהודה לוי ומיה דגן, כשאלו החליטו לשבת לשיחה אינטימית באמצע יום עבודה על סט "משפחה", של אבנר ברנהיימר ל-HOT.

   יהודה לוי, מיה דגן (ברק פכטר)
   לו רק היינו זבוב על הקיר. יהודה ומיה מדסקסים (צילום: ברק פכטר)

   בתחילת השבוע שעבר, הגיעו השחקנים בשעות הבוקר המוקדמות לחנות הבדים, "הולנדר", שבנחלת בנימין בתל אביב, שם הצטלמו לעוד סצנה מהסדרה החדשה בה יככבו השניים.

   בין ההפסקות של הצילומים, פרשו השניים הצידה, תפסו פינה שקטה והחליטו ללרלר על הא ודא. גם צלם הפפראצי שעמד בצד והפליש עליהם לא ממש הפריע לשיחה המרתקת שלהם.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   אבא + אבא+ אמא + תינוק מפלסטיק = משפחה. קליין, לוי ודגן

   כמה ימים מאוחר יותר, בסוף השבוע האחרון, דהר הצוות כולו אל גן מאיר בתל אביב, שם החל באותן השעות מצעד הגאווה השנתי, על מנת לצלם סצינה נוספת מאותה הסדרה. מלבד לוי ודגן, נכח במקום גם יפתח קליין, המגלם את בן זוגו של יהודה. החבורה צעדה כשהיא חמושה בעגלת תינוק ובה והונחה בובת תינוק, ובין היתר נאלצו להתמודד עם קריאות עידוד מצד הצועדים האחרים.

   יהודה לוי (ניר פקין)
   אוחץ' מה איתך? לוי ת'להב

   כזכור, צמד השחקנים לוהק לסדרה החדשה של ברנהיימר המביאה את סיפורם של זוג הומואים (לוי ויפתח קליין), שמביאים לעולם ילד ביחד עם חברתם הטובה (דגן).

   גם וואלה! סלבס עורכת שיחות אינטימיות. כל יום מחצות בקו החם.

   רוצים לראות עוד תמונות מאחורי הקלעים?

   יהודה לוי, מיה דגן (ניר פקין)
   צועדים. לוי ודגן