פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   חטופים: גלעד שליט מבקר ב"הומלנד"

   בזמן שהפפראצי מנסים להשיג תמונה של קלייר דיינס על הסט של "הומלנד", גלעד שליט הגיע לסט הצילומים, נפגש עם הכוכבים וסיפר להם כי צפה בעונה הראשונה. וואלה! סלבס חטופה

   חטופים: גלעד שליט מבקר ב"הומלנד"

   אחרי שביקר במשחק של ה NBA, נפגש עם נשיא צרפת, צולם עם סלבריטאים ישראלים בהופעות ואף זכה להקדשה משלמה ארצי באמצע הופעה, גלעד שליט הגיע לפני שעות אחרות לסט הצילומים של הגרסה האמריקאית של "חטופים", "הומלנד" ברחוב יפת ביפו.

   גלעד שליט (ניר פקין)
   דווקא חמודה הקלייר הזו

   הסדרה, שכידוע עוסקת בחטופים ששבו מהשבי ומסתירים סוד, עלתה לאוויר בישראל לפני חזרתו של שליט מהשבי וגרמה לסערת רגשות בציבור הישראלי. בפאנל "שובר מסך", שנערך הבוקר (ג'), אמר כוכב הסדרה, ישי גולן כי זה לא נכון להשליך את הסדרה על שליט, "לא צריך לזרוק הכל על הילד המסכן הזה". מתברר ששליט לוקח את כל עניין הסדרות בקלות יחסית, ואפילו הגיע לסט הצילומים כשהוא מלווה בבני משפחתו ובלא מעט צלמי חדשות.

   גלעד שליט (ניר פקין)
   דווקא נחמד פה בשוק

   נכון לזמן כתיבת שורות אלו, שליט נמצא על סט הצילומים ונפגש עם כוכבי הסדרה האמריקאית ביניהם גם דיינס ועם יוצר "חטופים" הישראלית, גידי רף. גורמים על הסט סיפרו כי שליט התרגש מאד וסיפר כי כבר הספיק לצפות בכל העונה הראשונה של הסדרה המדוברת.

   סט הצילומים היחיד שוואלה! סלבס ביקרה עליו היה של יו הפנר.

   מה אתם חושבים על הביקור של שליט על סט הצילומים? בואו לרכל עם וואלה! סלבס בפייסבוק

   גלעד שליט (ניר פקין)
   יאללה, בחזרה לחיים האמיתיים